Ampligame USB mikrofonas žaidimų transliacijai su Pop Filter Shock Mount & Gain Control, kondensatoriaus mikrofonas nešiojamam kompiuteriui / kompiuteriui


Kaina: [price_with_discount] €

 

*Palietimo nutildymo jutiklis su RGB būsenos indikatoriumi

Naudokite patogią palietimo ir nutildymo funkciją, kad išvengtumėte garso avarijos, kartu su RGB mikrofono būsenos indikatoriumi. Jei lemputė dega, mikrofonas aktyvus, jei lemputė išjungta, mikrofonas nutildytas, tiesiog palieskite mikrofono viršų.

 

 

 

*Garsumo rankenėlė paslėpta mikrofono apačioje.

Patogus stiprinimo valdymas, lengvai reguliuokite mikrofono jautrumą sukdami mikrofono apačioje esantį ratuką. Tai leidžia reguliuoti mikrofono įvesties garsumą taip, kad jaustumėtės patogiai

 

 

 

*Įmontuotas antivibracinis šoko laikiklis

Smūgio laikiklis yra prijungtas prie mikrofono. Atskirkite mikrofoną ir nuslopinkite netyčinio triukšmo ir smūgių garsą naudodami elastingą lyno pakabą.

 

 


*Siuntelyje bus pop filtras

Populiarus filtras padės išlyginti kai kuriuos įkyrius smūginius garsus, kurie periodiškai persmelkia jūsų kalbą. Turite sulygiuoti durtuvą ant amortizatoriaus laikiklio ir lengvai paspausti, kad užbaigtumėte diegimą.

* Suderinamas su keliomis programomis

Vienas „plug and play“ mikrofonas, skirtas srautiniam perdavimui kompiuteriu, PS4, PS5, MAC. Aiški balso kokybė ir puikus garsas aiškiam bendravimui. Tinka žaidimų mėgėjams, vaizdo įrašų ir garso gamintojams.

 

 

Author: ManoZaidimai