Collective Minds Strike Pack nešiojamasis FPS Dominator patvarus adapteris PS4 valdikliui, skirtas Dualshock 4


Kaina: [price_with_discount] €

Collective Minds Strike Pack FPS Dominator Paddles Trigger Button Turbo Adapter for PS4 Controller Gamepad Handle (CM00085)

Apibūdinimas:
STRIKEPACK FPS Dominator yra pažangus valdiklio adapteris, kuris papildo jūsų esamą PS4 valdiklį pažangiomis žaidimų funkcijomis.

Adapteris suteikia jums skrydžio mygtuko žemėlapius ir naujausias šaudymo modifikacijas be jokių nuolatinių pakeitimų ar garantijos panaikinimo.

Tiesiog prijunkite jį prie valdiklio, prijunkite 10 pėdų / 3 m laidą ir pasiruoškite patirti žaibišką reakcijos laiką bei neribotą valdymą.

Integruotose valdiklių modifikacijose naudojama revoliucinė nauja valdymo sistema, leidžianti visiškai valdyti tiesiai iš paties valdiklio.

Jokių programų, jokios kompiuterio programinės įrangos, tik precedento neturintis žaidimų valdymas. Galimi šimtai modifikacijų derinių.

Optimizuotas greitas gaisras, visiškai reguliuojamas greitas ugnis, reguliuojamas sprogimas, impulsinis ugnis, reguliuojamas antiatatrankos režimas, reguliuojamas greitasis aparatas, automatinis paleidimas, numetimas, perkrovimas ir slydimas, lengvas dvigubas šuolis, reguliuojamas mygtukas Turbo 2.0, automatinis kvėpavimo sulaikymas, mūšio lauko automatinis taškas , Rumble Control, Plaukų paleidikliai ir Judesio valdymas Iš naujo įkelkite viską, kas yra įtaisyta ir paruošta, kai jų prireiks! Žaisk kaip profesionalas!

– VIENAS PALIETIMAS SKIRTI IRKLĄ: bet kuriuo metu priskirkite irklams bet kurį mygtuką, įskaitant veido, peties, net kairiojo ir dešiniojo analoginio lazdelės mygtukus, nereikalaujant jokios programos ar kompiuterio.

– ĮSTATYTI VALDYMO MODS: šimtai valdiklio MOD derinių yra įmontuoti tiesiai į įrenginį, įskaitant „Rapid Fire“, „Burst Fire“, „Drop Shot“, „Quick Scope“, „Auto Run“, net „Turbo 2.0“ ir daug daugiau. Pritaikoma. Galimas nemokamas turnyro MOD režimas.

– NEMOKAMAS LAIDINIS RYŠYS TURNYRŲ ŽAIDIMUI: venkite „Bluetooth“ trukdžių kelvedžiams ir belaidžiams įrenginiams, turintiems 10 pėdų/3 m atsilikimo nemokamą ryšį, kad gautumėte konkurencinį pranašumą internetiniuose žaidimuose ir turnyruose.

– PARAMOS GARSO VALDYMAS IR 3,5 mm AUSINĖS NAUDOJIMAS: 3,5 mm ausinėms svarbu nustatyti PS4 konsolės ausinių garsumo valdiklį į DIDŽIAUSIĄ pageidaujamą garsumą. STRIKEPACK įrenginys gali valdyti bet kurių 3,5 mm ausinių, prijungtų prie valdiklio, garsą iki tokio garsumo.

– ERGONOMINIS DIZAINAS: gaukite ELITE žaidimo pranašumą naudodami ergonomiškas magnetines irklas, kurios eina natūraliu valdiklio rankenos keliu, kad būtų užtikrintas didžiausias komfortas. Magnetinis dizainas leidžia ateityje lengvai pridėti pasirinktinius irklus (pasirinktinai).

– Programinė įranga atnaujinama naudojant PC / Mac atnaujinimo įrankį.

PASTABA: 3,5 mm ausinių garsas suderinamas su CUH-ZCT2U ir naujesnio modelio valdikliu. Originalaus modelio CUH-ZCT1U valdiklis NEPAlaikomas 3,5 mm ausinių garsui – reikalingos USB ausinės.

Į paketą įeina:
1 x Strike Pack FPS Dominator, skirtas PS4
1 x mikro USB kabeliui

Author: ManoZaidimai