EKSA žaidimų ausinės, laidinės 3,5 mm stereofoninės / USB 7.1 erdvinės žaidimų ausinės, skirtos kompiuteriui / PS4 / PS5 / Xbox, su triukšmą slopinančiu mikrofonu


Kaina: [price_with_discount] €

EKSA E900 Pro 2IN1 virtualios 7.1 erdvinio garso laidinės žaidimų ausinės

Specifikacijos:

* Prekės pavadinimas: EKSA žaidimų ausinės
* Produkto tipas: E900 Pro
* Gaminio spalva: juoda/žalia
* Ausinių tipas: virš ausies
* Produkto grynasis svoris: 250 g
* Vairuotojo skersmuo: 50 mm
* Sąsaja: USB sąsaja, 3,5 mm sąsaja
* Jautrumas: 118dB +/- 3dB esant 1KHz
* Dažnių diapazonas: 20Hz-20KHz
* Mikrofono jautrumas: -42dB +/- 3dB

Pastaba: 7.1 erdvinis garsas galimas tik kompiuteryje su USB kabeliu.

Ypatybė:

【Nuimamos dvigubos sąsajos dizainas】: naudojamos USB ir 3,5 mm garso sąsajos. Du nuimami modeliai, nors ir suderinami su kompiuteriniais įrenginiais, taip pat palaiko kelis mobiliuosius įrenginius. Prijunkite ir leiskite, suteikdami daugiau pasirinkimų ir paversdami garso scenas įvairesnes. Pastaba: 7.1 erdvinis garsas galimas tik kompiuteryje su USB kabeliu.

【Įtraukiantis 7.1 virtualus erdvinis garsas】: sukurkite įtraukiantį žaidimo potyrį su stereo erdviniu garsu žaidime. Tiksli garso padėties nustatymas, lengvas priešo pozicijų nustatymas, kad išvengtumėte netikėtos atakos, nugalėk priešą, kad laimėtų. Puikiai tinka šaudymo žaidimams su Call of Duty, PFS, Destiny 2, Tom Clancy’s Ghost Recon ar Fortnite ir kt.

【Suderinamas su keliomis platformomis】: EKSA 7.1 erdvinio garso žaidimų ausinės tinka PS4/PS4 Pro/Xbox One S/Xboe One/PC/Mac/Nintendo Switch/PSP/Nešiojamam kompiuteriui/Smartfonams ir kitiems įrenginiams su standartine 3,5 mm garso jungtimi ir USB. sąsajos. Senos versijos Xbox valdikliui reikalingas papildomas adapteris; „Nintendo Switch“ nepalaiko žaidimų ausinių mikrofono funkcijos.

【Puikus humanizuotas dizainas】: sukurtas komfortui visą dieną. Su minkštomis atminties baltyminėmis ausinėmis abiejose pusėse nejausite jokio diskomforto dėvėdami šias 7.1 žaidimų ausines net ir ilgai žaisdami. Galvos juostelė buvo sukurta taip, kad būtų subalansuotas svorio paskirstymas ir sumažinta suspaudimo jėga, siekiant maksimaliai padidinti komfortą ilgų žaidimų seansų metu.

【Triukšmą izoliuojantis mikrofonas】: EKSA žaidimų ausinėse integruotas kryptinis mikrofonas gali perduoti aukštos kokybės ryšį su aukščiausios kokybės triukšmo slopinimo funkcija, gali itin jautriai paimti garsus ir pašalinti triukšmą, o tai leidžia aiškiai pristatyti arba gauti pranešimus, kol esate. žaidime. Galimas tik triukšmo slopinimas

Paketo turinys:

1 × EKSA E900 Pro žaidimų ausinės
1 × prijungiamas mikrofonas
1 × 3,5 mm garso kabelis
1 × USB laidas
1 × garso skirstytuvo kabelis
1 × Vartotojo vadovas
1 × nešiojimo maišelis

E900 Stereo 3,5 mm laidinės žaidimų ausinės

Specifikacijos:

* Prekės pavadinimas: E900 žaidimų ausinės
* Ausinių tipas: virš ausies
* Vairuotojo skersmuo: 50 mm
* Sąsaja: 3,5 mm sąsaja
* Jautrumas: 118dB +/- 3dB
* Dažnių diapazonas: 20Hz-20KHz
* Mikrofono jautrumas: -42dB +/- 3dB

Ypatybė:

【Suderinamumas su keliomis platformomis】: E900 žaidimų ausinės su 3,5 mm garso lizdu suderinamos su PlayStation 4, Xbox One valdikliu, asmeniniu kompiuteriu, Nintendo 3DS, nešiojamuoju kompiuteriu, PSP, planšetiniu kompiuteriu, iMac, kompiuteriu, mobiliuoju telefonu. Atminkite, kad jums reikia papildomo adapterio (neįtraukta), kai jungiatės su senos versijos Xbox One valdikliu.

【Humanizuotas ir patogus dizainas】: ausinės turi tvirtą konstrukciją, reguliuojamą metalinę galvos apdangalą, lankstų mikrofoną, storas atminties putplasčio pagalvėles, dideles ir minkštas ausines, suderinamą su žmogaus kūno inžinerija, skirta ilgesniam nešiojimui. Leidžia be suvaržymų rasti tobulą prigludimą ir užtikrina puikų patvarumą, tinka visiems žaidėjams bet kokio amžiaus, nesvarbu, kokio dydžio jūsų galva.

【Triukšmą slopinantis mikrofonas ir vieno mygtuko nutildymo funkcija】: labai jautrus mikrofonas su įvairiakrypte triukšmo mažinimo technologija, sumažina blaškantį foninį triukšmą, kad jūsų balsas būtų aiškus. paprastas naudoti garsumo reguliavimas ir vieno mygtuko mikrofono nutildymo jungiklis, lengvas žaidimo valdymas. O triukšmą slopinantis mikrofonas garantuoja garsų ir aukštos kokybės balso pokalbius žaidime ar internetiniuose pokalbiuose. šios ausinės puikiai tinka žaidimams, darbui, mokymuisi, pokalbiams, Skype naudojimui ir kt.

【Patogu naudoti ir lengvas svoris】: Nutildymo įjungimo-išjungimo ir garsumo reguliavimo jungiklis yra ant ausinių laido, todėl galite lengvai nutildyti mikrofoną ir reguliuoti garsumą. Tuo pat metu šios žaidimų ausinės yra lengvos, nesvarbu, ar einate. į darbą ar į kelionę, labai patogu nešiotis.

E900 su dėžutės paketo turiniu:

1 × EKSA E900 žaidimų ausinės
1 × prijungiamas mikrofonas
1 × garso skirstytuvo kabelis
1 × Vartotojo vadovas
1 × nešiojimo maišelis
1 × Pakavimo dėžutė

E900 be dėžutės pakuotės turinys:

1 × EKSA E900 žaidimų ausinės
1 × prijungiamas mikrofonas
1 × garso skirstytuvo kabelis
1 × Vartotojo vadovas

Author: ManoZaidimai