FIFINE USB žaidimų mikrofono rinkinys, skirtas asmeniniam kompiuteriui, PS4/5 kondensatoriaus kardioidinio mikrofono rinkinys su nutildymo mygtuku / RGB / rankos stovas, skirtas vaizdo transliacijai-A6T


Kaina: 106.47 €

  • Tiesiogiai išimamas – tai prijungiamas USB mikrofono rinkinys, kuriam nereikia papildomų papildinių ar sudėtingų įrenginio sąrankos veiksmų, suderinamas su Windows, Mac ir PS4/5. Mikrofono galas yra C tipo sąsaja, kuri yra grįžtama, todėl blankioje žaidimo atmosferoje nėra sunku tinkamai prijungti. 8,3 pėdų (2,5 m) USB laidas yra pakankamai ilgas, kad galėtų tęstis nuo pagrindinio kompiuterio iki darbalaukio garso įrašymui.

  • Šaunus apšvietimo dizainas – Dviejų tonų automatinis gradientas RGB paverčia jūsų mikrofonu vyšnia ant pyrago. Dėl švelnių ir suderintų šviesos efektų jūsų žaidimo vaizdo įrašas ar tiesioginė transliacija bus patrauklesnė. Padarykite savo kanalą išsiskirti iš reitingų sąrašo. Jei esate tik žaidimų žaidėjas, gausus RGB derinys su spalvingais kompiuterių priedais gali patenkinti žaidimo atmosferos poreikius.

  • Paprastesnis funkcijos naudojimas – Nutildę nutildymo mygtuką viršuje, galite lengvai bakstelėti jį viena ranka, kad nutildytumėte, o ne laikydami mikrofoną, kad paspaustumėte mygtuką. Greitas nutildymas neturės įtakos jūsų klaviatūros veikimui ar tiksinčiam garsui. Didelė garsumo rankenėlė apačioje palengvina koregavimą, o garsumą galite reguliuoti bet kuriuo metu, bet nepalikti dėmesio iš žaidimo ekrano.

  • Originalus garso atkūrimas – veikiantis su 192 kHZ dideliu diskretizavimo dažniu, A6T gali geriau atkurti originalų vokalą, todėl skamba taip, lyg jūs ir jūsų komandos draugai grotumėte tame pačiame kambaryje. Kardioidinis kondensacinis mikrofonas yra jautrus paėmimui ir turi aukštą priekinio balso atpažinimą. Labai tinka taktiniams žaidimams, siekiant efektyviai pagerinti bendravimą su komandos draugais.

  • Veiksmingi aksesuarai – plačiai išplečiama svirtis puikiai tinka žaidėjams, kurie ant stalo turi įvairių daiktų. Naudodami galite jį patraukti šalia burnos arba sulankstyti, kad sutaupytumėte daugiau vietos. Smūginis laikiklis pritvirtintas prie mikrofono ir neatsilaisvins, dar labiau sumažindamas žaidimų keliamą triukšmą ir vibraciją. Išorinis nuimamas pop filtras gali sumažinti triukšmą, bet neužblokuoti kompiuterinio žaidimo ekrano.