HAVIT H2002d laidinės ausinės Gamer PC 3,5 mm PS4 ausinės Erdvinis garsas ir HD mikrofonas Žaidimai Overear nešiojamasis planšetinis kompiuteris


Kaina: [price_with_discount] €

Rekomenduoti:

7.1 USB H2008d Pro žaidimų ausinės

3,5 mm H2016d RGB žaidimų ausinės

HAVIT H2002d laidinės ausinės Gamer PC 3,5 mm PS4 ausinės Erdvinis garsas ir HD mikrofonas Žaidimai Overear nešiojamasis planšetinis kompiuteris

【Aiškus 3D erdvinis garsas】Dvi didelės 53 mm tvarkyklės skleidžia galingą garsą. Virtualus erdvinis garsas suteikia jums patobulintą garso tikslumo lygį, niekada nepraleiskite jokio garso, kad galėtumėte greitai veikti žaidimuose.

【360° reguliuojamas mikrofonas】Integruotas mikrofonas optimizavo balso pokalbius žaidimuose ar internetiniuose vaizdo įrašuose, lengvai valdo ausinių garsumą. Mikrofoną galima reguliuoti bet kokiu kampu pagal jūsų poreikius. (Atkreipkite dėmesį, kad ant ausų kaušelių yra mikrofono nutildymo mygtukas)

【Patogiau naudoti】Ausinės pagamintos iš kvėpuojančių minkšto audinio ausinių pagalvėlių ir atminties putų, suteikia išskirtinį komfortą. Reguliuojamo ilgio galvos juostos užtikrina neskausmingą dėvėjimą ir puikų klausymosi patirtį.

【Paprasta naudoti】Plug and play, nereikia tvarkyklės. Šios USB 3,5 mm laidinės žaidimų ausinės suderinamos su „Xbox Series X“, „Xbox Series S“, „Xbox One“, PS5, PS4, „Nintendo Switch“, kompiuteriu, žaidimų konsole ir pan. Tai geriausias pasirinkimas žaidimams / mokymuisi internetu / dovanoms.

Ši specifikacija taikoma stereofoninėms ausinėms

Nominali įvesties galia: 20W

Maksimali įėjimo galia: 30W

Varža: 64 ± 15 % Ω

Jautrumas: 110 ± 3dB

Balso kanalo balansas: 3dB

Garsiakalbio dėžutės skersmuo: 53 mm

Kištukas ir adata: 3,5 mm

Linijos ilgis: 2000 ± 10% mm

Svoris: 305 +/- 5g

Mikrofono jautrumas: — 42 ± 3dB

Dažnio atsakas: 100-10 KHZ

Mikrofono dydis: Ø 6,0 x 2,7 MM

Myc varža: ≤2200 Ω

MIC bandymo įtampa: 2V DC

Priminkite: pirmą kartą naudojant ausines, būtina atlikti tinkamą konfigūracijos testą, nes kiekvieno vartotojo sistema yra skirtinga
garso sąranka: galite prijungti vieną 4 sekcijų jungtį prie kompiuterio garso lizdo ir kompiuteryje bus rodoma juosta su I ir R. Galite nuvilkti ją į tą pusę, kuri gali būti nesukonfigūruota įdėjimo metu, kad subalansuotumėte. tai kairėn ir dešinėn.
Mikrofono sąranka: galite pridėti vieną 4 sekcijų sąsają su adapterio kabeliu, kad ji taptų dviguba 3 sekcijų sąsaja, ir prijungti ją prie kompiuterio įrenginio garso ir mikrofono prievado. Prijungę įrenginį, pirmiausia galite pamatyti jei įjungtas mikrofono jungiklis, naudokite iš anksto nustatytą reportk konfigūraciją arba įjunkite garso sistemą, patikrinkite garsumą ir atlikite garso testą, patikrinkite mikrofono įvesties atpažinimą garso įvesties parinktyse ir sukonfigūruokite kaip Konfigūruoti, jei reikia!

Author: ManoZaidimai