Išorinis žaidimų HDD Integruotas 77 AAA žaidimų palaikymas PS2/PS3/PS4/SEGA/WII/STEAM, skirtas asmeniniam/nešiojamajam nešiojamam žaidimų kietajam diskui žaidimų konsolei


Kaina: [price_with_discount] €

2T žaidimų HDD

500g žaidimų HDD

Dvi žaidimo HDD versijos, kurias galite pasirinkti

Paruošėme dvi žaidimo HDD versijas: Hyper Base PN2 ir Hyper Base PN500. Hyper Base PN2 yra 2T žaidimų HDD, kuriame yra 77 AAA žaidimai; PN500 yra 500G žaidimų HDD, kuriame yra 40 žaidimų HDD. Abu jie yra 100% prijungti ir paleisti, turi USB 3.0 sąsają, perdavimo greitis gali siekti 6 GB/s ir palaiko 64 bitų Windows 8.1/10/11. Sveiki atvykę pirkti!

Kodėl turėčiau rinktis šį žaidimo HDD?

🎯【Plug&Play】Jis veikia tiesiogiai „Windows” sistemoje ir neturi įtakos „Windows” naudojimui, tikram „plug and play”.
🎯【Turtingi AAA žaidimai】Ketajame diske buvo iš anksto įkelti 77 didelio masto žaidimai, įskaitant naujus, išleistus praėjusį mėnesį, pvz., Scar*exus, Drag*Ball, Assassin*halla, Heli*ne, Sha*warrior. Šio tipo žaidimai pasižymi puikia grafika, gražia muzika, ryškia
siužetas ir puiki žaidimo patirtis. Būkite pirmasis, kuris išbandys naujus žaidimus ir mėgaukitės puikiu siužetu bei vaizdais!
🎯【Keli emuliatoriai】Emuliatoriaus standžiajame diske esantys žaidimai, palaikantys kelis emuliatorius, pvz., PS4, PS3, Xbox, steam. Įvairių didelio masto žaidimų, kad galėtumėte smagiai praleisti laiką!
🎯【Palaikykite žaidimų atnaujinimą】Turime savo FTP paskyrą ir slaptažodį, galite atsisiųsti žaidimo išteklius per FTP ir jis palaiko šių pridėtų žaidimų atnaujinimą.
🎯【Palaikykite Windows sistemą】Hyper Base serijos žaidimas HDD palaiko 64 bitų Windows8.1/10/11 sistemą. Įvairios sistemos taip pat gali mėgautis žaidimais.
🎯【Pasidaryk pats funkcija】 Playnite sistemoje galite sukurti temą, Playnite išvaizdą galima visiškai pritaikyti, nuo paprastų spalvų keitimo iki visiško išdėstymo perkūrimo. Be to, „Playnite“ seka jūsų laiką žaidime (bet kurį žaidimą, įskaitant emuliuotus), keičia žaidimų foną.

Turtingi AAA žaidimai

2T nešiojamasis žaidimas HDD iš anksto įdiegti 77 žaidimai ir 500G nešiojamasis žaidimas HDD iš anksto įdiegta 40 žaidimų, iš esmės visi nauji žaidimai, įskaitant naujus, išleistus praėjusį mėnesį. Galite pirmieji mėgautis nauju žaidimu! Be to, šie didelio masto žaidimai pasižymi ryškiomis nuotraukomis, turtingu siužetu ir gražiais garso takeliais, kurie suteiks jums įtraukiančios žaidimų patirties.

Žaidimų atnaujinimo palaikymas

Be žaidimų, kurie pateikiami su HDD, mes taip pat turime savo FTP paskyrą ir slaptažodį, galite atsisiųsti mėgstamus žaidimus, o HDD palaiko pridėtų žaidimų atnaujinimą. Be to, HDD vėlesniame etape išlaikys stabilų atnaujinimo dažnį ir toliau didės.

Real Plug&Play

Jis veikia tiesiogiai „Windows“ sistemoje ir neturi įtakos „Windows“ naudojimui. Galite tiesiogiai pasiekti žaidimų katalogą sistemoje ir pridėti žaidimų. Patogesni, galite mėgautis originaliomis žaidimų pramogomis.

SATA 3.0 sąsaja

Labai patobulintas USB3.0 skaitymo ir rašymo greitis, perdavimo greitis gali siekti iki 6GB/s, o žaidžiant žaidimai bus sklandesni ir suteiks geresnę žaidimų patirtį.

Palaikykite Windows sistemą

Playnite sistema palaiko tik 64 bitų Windows 8.1/10/11 (rekomenduojama Win 10). Galite patikrinti savo kompiuterį dešiniuoju pelės mygtuku spustelėdami "Šis kompiuteris" ir pasirenkant "Savybės". Paverskite savo seną kompiuterį žaidimų konsole!

Dvigubas režimas

Galima pasirinkti du rodymo režimus, viso ekrano arba sąrašo, ir valdyti atitinkamai vairasvirte ir pele. Abu ekranai turi savo privalumų: per žaidimų sąrašą galite pasirinkti jus dominantį žaidimą, o viso ekrano ekranas leis geriau suprasti žaidimą.

Viso ekrano palaikymas

Palaikykite viso ekrano ekraną, galėsite mėgautis didesniu žaidimo ekranu. Žaisti žaidimus dideliame ekrane yra įdomiau!

DIY funkcija

Playnite sistemoje galite sukurti temą, Playnite išvaizda gali būti visiškai pritaikyta, nuo paprastų spalvų keitimo iki visiško išdėstymo pertvarkymo. Be to, „Playnite“ seka jūsų laiką žaidime (bet kurį žaidimą, įskaitant emuliuotus), keičia žaidimų foną.

Palaikykite kelis žaidimų pultus

Yra įvairių žaidimų pultų.
Pirmasis yra 218, laidinis valdiklis, turi vibracinį variklį, tinka kompiuteriui/televizoriui/žaidimų konsolei/projektoriui;
Antrasis yra „Betop“, taip pat laidinis valdiklis, palaiko kelias platformas, tokias kaip „Steam“ / kompiuteris / televizorius;
Paskutinis yra 706 W, 2.4G belaidis valdiklis, gali prijungti ir paleisti, tinka PS3/PC/Android telefonui/TV. Kiekvienas žaidimų pultelis turi savų privalumų.
Parduodame šias žaidimų pultelius, galite pasirinkti sau patinkančius žaidimų pultus.

Paketų sąrašas

Pirkdami šį HDD gausite šiuos dalykus, o įsigiję šį žaidimo HDD su žaidimų pulteliu, padovanosime jums nemokamą rankinę

Daugiau pasirinkimo – „Hyper Base RB2“.

Jei jums labiau patinka RetroBat sistema, nepraleiskite Hyper Base RB2! Iš anksto įdiegta daugiau nei 100 000 žaidimų, skirtų PSP/PS1/MAME/WII ir kitiems 100+ emuliatorių, tikras „plug and play“, skirtas „Windows 8.1/10/11“. USB3.0 sąsaja, greitesnis skaitymo ir rašymo greitis, perdavimo greitis gali iki 6GB/s, suteiks jums geriausią žaidimų patirtį.

💝【Išankstinis pardavimas ir po pardavimo】

Kiekvienas iš mūsų gaminių bus išsiųstas po bandymo, jei turite kokių nors problemų prieš pirkdami ar naudodami produktą, susisiekite su mumis, mes mielai jums padėsime.

💝【15 dienų nemokamas grąžinimas】

Mes atidarėme "Nemokamas grąžinimas" paslauga, o dabar galite mėgautis pristatymu per 48 valandas, 24 valandas per parą teikiama išskirtine internetine paslauga ir be jokios priežasties grąžinti pinigus per 15 dienų.

Author: ManoZaidimai