„Logitech G102 Lightsync“ laidinė žaidimų pelė su apšvietimu


Kaina: [price_with_discount] €

Naujoji G102 versija nepalaiko originalios tvarkyklės, prijunkite ir leiskite, perfekcionistų siekimas atsargiai šaudyti

Žaidimų lygio našumas

G102 praneša 1000 kartų per sekundę, 8 kartus greičiau nei standartinės pelės. Tai reiškia, kad pajudinus pelę arba spustelėjus, ekrane rodomas atsakas beveik akimirksniu.

Klasikinis dizainas

G102 įkvėptas klasikinio legendinės Logitech G100S žaidimų pelės dizaino. Visame pasaulyje žaidėjų pamėgtas ir esporto profesionalų mėgstamas klasikinis dizainas, kurį perkūrėme ir optimizavome iš vidaus, kad būtų lengvas, patvarus ir patogus.

Žaidimų lygio jutiklis
Žaiskite išnaudodami savo potencialą su pele, kuri siūlo 200–8 000 DPI ir užtikrina neįtikėtiną tikslumą, stebėjimo greitį ir nuoseklumą. Jūs gausite geresnį valdymą, neatsižvelgiant į jūsų žaidimo stilių1 Išplėstinėms funkcijoms reikalingas Logitech G HUB, kurį galima atsisiųsti adresu logitechg.com/downloads
Mechaninis mygtuko įtempimas
Mechaniniam mygtukų įtempimui naudojamos metalinės spyruoklės, padedančios išlaikyti kairįjį ir dešinįjį pelės mygtukus, kad spustelėtų, taip sumažinant reikalingą jėgą. Kartu su atskirais kairiuoju ir dešiniuoju mygtukais jis pagerina nuoseklumą ir suteikia išskirtinį paspaudimo pojūtį ir atsaką.
LIGHTSYNC RGB
LIGHTSYNC technologija suteikia naujos kartos RGB apšvietimą, kuris sinchronizuoja apšvietimą ir žaidimų profilius su jūsų turiniu. Tinkinkite iš viso maždaug 16,8 milijono spalvų spektro ir sinchronizuokite apšvietimo animaciją bei efektus su kitais „Logitech G“ įrenginiais. Tinkinkite viską greitai ir lengvai naudodami „Logitech G HUB“.
Šeši programuojami mygtukai
„Logitech G102“ galima naudoti tiesiogiai arba visiškai sukonfigūruoti naudojant G HUB. Patyrę vartotojai gali sukonfigūruoti bet kurį iš 6 mygtukų, kad supaprastintų žaidimo veiksmus.
Tiesioginis DPI
Spartus DPI perjungimas leidžia vienu spustelėjimu perjungti du jautrumo nustatymus – nuo ​​tikslaus 250 DPI taikymo iki greito 2500 DPI judėjimo. Naudokite G HUB, kad tinkintumėte DPI nustatymus, kad jie atitiktų jūsų žaidimo stilių. Be to, DPI ciklas leidžia pasirinkti iš iki penkių DPI nustatymų žaidimo metu.

G102 žaidimų pelė integruota atmintis

Kai pasiimate G102 su savimi, atsiranda pasirinktiniai nustatymai. Išsaugodami savo nuostatas vidinėje atmintyje naudodami „Logitech G HUB“, galėsite jį naudoti kitame kompiuteryje ir nereikės diegti programinės įrangos ar iš naujo konfigūruoti nustatymų.

>>Tikra nuotrauka

Logitech g102 Lightsync

>>Specifikacija

Generolas

Prekinis ženklas: Logitech

Tipas: laidinė pelė

Modelis: G102 Prodigy/Lightsync
Spalva: juoda/balta

Specifikacija

Stebėjimo skiriamoji geba: 200DPI–8000DPI
Maks. pagreitis: >25G*
Maks. greitis: >200 ps*
(*Išbandyta „Logitech G240“ žaidimų pelės kilimėliu)
USB duomenų formatas: 16 bitų / ašyje
USB ataskaitų dažnis: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesorius: 32 bitų ARMGlide
Dinaminis trinties koeficientas:* 0,1 µ (k)

Statinis trinties koeficientas:* 0,16 µ (s)*
(*Išbandyta ant medžio lukšto stalviršio)
Mygtukai (kairėje / dešinėje): 20 milijonų paspaudimų Pėdos: 250 kilometrų

Svoris ir matmenys

Produkto svoris: 0,085 kg (tik pelė)
Pakuotės svoris: 0,150 kg
Gaminio matmenys: 116 x 62 x 38 mm
Pakuotės išmatavimai: 160 x 120 x 60 mm

pakuotės turinys

1 x Logitech G102 laidinė pelė
1 x Vartotojo vadovas

 

Author: ManoZaidimai