„Logitech g502 Hero Mouse Master“ žaidimų kompiuteris ergonomiškas Visas atnaujinimas „Hero“ variklis 16000DPI RGB akinimas


Kaina: [price_with_discount] €

„Logitech G502 Hero Master“ žaidimų kompiuteris, ergonomiška pelė Visos linijos atnaujinimas „Hero“ variklis 16000DPI RGB akinimas

Visi produktai bus išbandyti prieš išsiuntimą, siekiant užtikrinti, kad siunčiami produktai yra normalūs, tačiau visi produktai prieš bandymą yra nauji ir originalūs „Logitech“. Nepriimtina, pirkite atsargiai~

1. Prieš išleidžiant iš gamyklos, pelė bus išbandyta, todėl nedideli įbrėžimai ant pėdelės lipdukų ir pelės yra normalūs

2. Visi gaminio paveikslėliai yra nuorodos ir gali skirtis spalvos

3. Į visus gaminius neįskaičiuotos tarifinės kainos

4. Dėl muito mokesčių originali pakuotė bus pakeista ir perpakuojama pristatymui

5. Jei gautos prekės yra pažeistos, prašome per 24 valandas nufotografuoti išorinę pakuotę, prekės pažeidimą ir siuntimo numerį.

FIZINĖS SPECIFIKACIJOS

Aukštis: 5,2 colio (132 mm)
Plotis: 2,95 colio (75 mm)
Gylis: 1,57 colio (40 mm)
Svoris: 4,30 uncijos (121 g), tik pelė
Pasirenkami papildomi svoriai: iki 18g (5×3,6g)
Kabelio ilgis: ~7 pėdos (2,10 m)

STEBĖJIMAS

Jutiklis: HERO
Rezoliucija: 100 – 16 000 dpi
Nulinis išlyginimas / pagreitis / filtravimas
Maks. pagreitis: > 40 G2, išbandyta naudojant „Logitech G240“ žaidimų pelės kilimėlį
Maks. greitis: > 400 IPS3 Išbandytas „Logitech G240“ žaidimų pelės kilimėliu

REAGAVIMAS

USB duomenų formatas: 16 bitų/ašyje
USB ataskaitų dažnis: 1000 Hz (1 ms)
Mikroprocesorius: 32 bitų ARM

REIKALAVIMAI

„Windows 7“ ar naujesnė versija
macOS10.11 arba naujesnė versija
„Chrome“ OS?
USB jungtis
„Logitech G HUB“ interneto prieiga (pasirinktinai)

KITOS SAVYBĖS

Integruota atmintis: iki 5 profilių (reikia 127.1.7 programinės įrangos)
LIGHTSYNC RGB: 1 zona
Pintas kabelis

ON-THE-FLY DPI
Vienu spustelėjimu pereikite aukštyn ir žemyn per penkis DPI nustatymus. Trys DPI indikatoriaus lemputės nurodo, kurį nustatymą esate įjungę. Tinkinkite šiuos DPI nustatymus naudodami „Logitech G HUB“ arba naudokite numatytuosius nustatymus.

HERO 16K jutiklis

HERO yra mūsų visų laikų tiksliausias žaidimų jutiklis, pasižymintis naujos kartos tikslumu ir pažangia architektūra. Turėdamas kol kas greičiausią kadrų dažnio apdorojimą, HERO gali pasiekti 400+ IPS 100–16 000 DPI diapazone be nulio išlyginimo, filtravimo ar pagreitinimo. HERO pasiekia konkurencijos lygio tikslumą ir nuosekliausią reagavimą. Būtinai tinkinkite ir sureguliuokite DPI nustatymus naudodami „Logitech G HUB“.

DERINAMAS SVORIS

Tiksliai sureguliuokite pelės jausmą ir slyskite savo pranašumu. Su G502 HERO yra penki 3,6 g svoriai, kuriuos galima konfigūruoti įvairiose priekyje, gale, kairėje, dešinėje ir centre. Eksperimentuokite su išlygiavimu ir balansu, kad surastumėte mielą vietą ir optimizuotumėte savo žaidimų našumą.

DPI SHIFT MYGTUKAS

Suteikite dar daugiau savo žaidimo valdymo greitu DPI perjungimu iš didelio jautrumo į mažą. Patogiai padėtas kairėje pelės pusėje, laikykite nuspaudę DPI Shift mygtuką, kad greitai pereitumėte prie snaiperio tikslumo taikymo. Tinkinkite DPI Shift jautrumą G HUB arba pakeiskite jį, kad visiškai atliktumėte kitą funkciją.

DVIEJŲ REŽIMŲ HYPER-GREITAS SUKIMO RATAIS

Atrakinkite slinkties ratuką, kad galėtumėte itin greitai nepertraukiamai slinkti ir greitai sukti ilgus puslapius, arba užrakinkite, kad vienu spustelėjimu tiksliai slinktumėte. Svarus metalinis ratas užtikrina patikimą, sklandų ir malonų valdymą bet kuriuo režimu.

BOARD ATMINTIS

Naudokite „Logitech G HUB“, kad išsaugotumėte nustatymus pelės atmintyje ir pasiimtumėte juos su savimi. Jūsų išsaugoti nustatymai veiks bet kuriame kompiuteryje be papildomos programinės įrangos ar jokio prisijungimo.

Author: ManoZaidimai