Marshall MAJOR II Bluetooth belaidės ausinės belaidės ausinės Deep Bass sulankstomos sportinių žaidimų ausinės su mikrofonu


Kaina: 130.68 - 65.34 €

modname=ckeditor

Užsienio versija, nepalaiko APTX, palaiko ACC!

Marshall Major II ausinių uždara konstrukcija užtikrina puikią garso izoliaciją. Tuo pačiu, norėdami padidinti dėvėjimo komfortą, matome, kad šiose ausinėse galvos sijos ir ausinės yra pagamintos iš odinės medžiagos, o ausinės yra labai tinkamos. Tačiau ilgai nešioti vis dar šiek tiek karšta. Be to, kaip ir Marshall gitaros stiprintuvas, kiekvienas Marshall Major 2 yra atspausdintas išskirtiniu Jimo Marshallo parašu, kuris garantuoja Marshall roko kilmę. Odinės ausinės, galvos sija, tvirta išvaizda, individualizuotas derinimo stilius.

Vardan roko klausykite Maršalo garso. Roko juostos ausinėms keliami aukšti pereinamųjų įvykių, padėties nustatymo ir detalių reikalavimai, o Marshall Major2 pasižymi stipriu žemu dažniu, aiškiais sluoksniais ir aiškia padėtimi. Nereikia nė sakyti, kad tai rokenrolui gimusios ausinės. Detalės rodo kokybę. Rankų darbo odinė galvos sija leidžia patogiau dėvėti. Marshall garsiakalbių klasikinė tekstūra ir tvirtas dizainas. 50 metų trukusi Marshall roko istorija atsispindi ausinių išvaizdoje, parodančioje unikalų ir tvirtą stilių.