PS4 valdiklio įkroviklis, DILITT dviguba USB PS4 įkrovimo stotelė su apsauginiu lustu, skirta Playstation 4 / PS4 Pro / PS4 Slim


Kaina: [price_with_discount]

PS4 valdiklio įkroviklis, dviguba USB PS4 įkrovimo stotelė su apsauginiu lusto LED indikatoriumi, 2 val. greito ir saugaus įkrovimo PS4 įkroviklis, skirtas Playstation 4 / PS4 Pro / PS4 Slim

Prieš išsiunčiant kiekviena prekė bus gerai patikrinta**

Mes galime tai padaryti

1, kokybės kontrolė: visas vaizdo žaidimų atsargines dalis turi išbandyti mūsų profesionali kokybės kontrolės komanda.

2, Pristatymo laikas: pristatymo laikas yra 1 arba 2 darbo dienos.

3, po aptarnavimo: pirmiausia palaikykite kokybę, principą teikti pirmenybę klientams.

4, Gaminio modelis: Galime pasiūlyti visų rūšių atsarginių dalių ir priedų, pavyzdžiui, xbox360, Sony, Nindtendo ir pan.

5, Informacija: dalijamės naujausia informacija apie vaizdo žaidimų atsargines dalis visiems savo klientams.

6, Mes esame didmeninės ir mažmeninės prekybos vaizdo žaidimų tiekėjai mažiausiai 15 metų, turime didelę patirtį.

Funkcijos:

🎨PLATUS SUDERINAMUMAS: PS4 valdiklio įkroviklis visiškai suderinamas su Playstation 4/PS4 Pro/PS4 Slim belaidžiu valdikliu. Ši dviejų PS4 valdiklio įkrovimo stotelė yra paprastas ir greitas būdas įkrauti ir laikyti PS4 valdiklį. Idealiai tinka išsaugoti vietą PS4 belaidžiams valdikliams, kai nežaidžiate.

🎨SAUGUS IR GREITAS ĮKROVIMAS: PS4 įkrovimo stotelėje yra 2 įmontuoti mikro USB adapterio prievadai, leidžiantys vienu metu saugiai įkrauti 2 PS4 valdiklius. Vienas valdiklis trunka tik 2 valandas.

🎨Puikus lusto dizainas: integruotas apsauginis lustas, todėl niekada nesijaudinkite dėl per didelio įkrovimo / perkaitimo / per didelės srovės / per didelės įtampos / trumpojo jungimo / per didelio iškrovimo. Kaip suteikti jums saugią ir patvarią PS4 įkrovimo stotelę, yra mūsų amžinas siekis.

🎨 PAGALBA KLIENTAMS: jei turite klausimų apie šį ps4 įkrovimo doką, nedvejodami susisiekite su mumis. Mes pateiksime jums tenkinantį sprendimą.

Author: ManoZaidimai