Redmi Buds 4 Pro


Kaina: [price_with_discount]

Gaminio modelio Nr.: M2132E1

 

Ausinių įvesties parametrai: 5,25 V ⎓ MAX 160 mA (viena ausinė)
Įkrovimo korpuso įvesties parametrai: 5V ⎓ 0,5A MAX
Įkrovimo prievadas: C tipo
Belaidis ryšys: Bluetooth® 5.3
„Bluetooth“ protokolai: „Bluetooth® Low Energy“ / HFP / A2DP / AVRCP
Veikimo atstumas: 10 m (atvira erdvė be kliūčių)
Garsiakalbio varža: 24Ω
Redmi Buds 4 Pro
Norimas garsas

Palaikomas didelės raiškos garso belaidis ryšys Hi-Fi garso kokybė Įtraukiantis garsas* Aktyvus triukšmo slopinimas iki 43 dB*

Patobulinta vėjo triukšmo mažinimo technologija Itin ilgas baterijos veikimo laikas iki 36 valandų* Klausykitės muzikos iki 2 valandų įkrovę 5 minutes* Dviejų įrenginių išmanusis ryšys

3 mikrofonų triukšmo slopinimas skambučiams Ergonomiškas dizainas

Palaikomas didelės raiškos garso belaidis ryšys Neįtikėtinas garsas

Šventė jūsų ausims – „Redmi Buds 4 Pro“ yra sertifikuotas „Hi-Res Audio Wireless“ ir palaiko LDAC garso kodeką iki 990 kbps perdavimo greičiu, taip pat 96 kHz/24 bitų ir didesnę garso skiriamąją gebą.

Hi-Fi garso kokybė I Dvi dinamiškos tvarkyklės I Sukurkite savo asmeninę garso sistemą

„Redmi Buds 4 Pro“ turi visiškai naują dvigubą dinaminę tvarkyklės sistemą, kurią sudaro 10 mm aliuminio lydinio diafragma ir 6 mm titano diafragma, skirta aukštiems dažniams. Abu garsiakalbiai kartu sukuria krištolo skaidrumo aukštus ir sodrius žemuosius dažnius įvairiuose žanruose.

Įtraukiantis garsas Tiesiogiai įtraukiamiems potyriams

„Redmi Buds 4 Pro“ turi visiškai naują įtraukiančio garso sistemą, kuri naudoja „Xiaomi“ patentuotą HRTF garso algoritmą, kad imituotų realų garsą ir suteiktų tikrai įtraukiančių potyrių žiūrint vaizdo įrašą, suderinama su įvairiais garso šaltiniais ir atkūrimo įrenginiais.*

Pažangiausia triukšmo slopinimo technologija

Aktyvus triukšmo slopinimas iki 43 dB Efektyviai sumažina nepageidaujamą triukšmą

Ausinės gali sumažinti triukšmą iki 43 dB, blokuodamos iki 99,3 % išorinio triukšmo*, todėl galėsite mėgautis muzika ramiai ir tyliai.

AI adaptyvus ANC Išmaniai perjungia 3 ANC lygius

Lengvo triukšmo slopinimas Gilus triukšmo slopinimas Subalansuotas triukšmo slopinimas

Dvigubas skaidrumo režimas Klausykitės savo aplinkos ir pokalbių

Įprastu skaidrumo režimu galite išgirsti aplinką neišimdami ausinių. Taip pat galite perjungti į patobulinto balso režimą, kai reikia pasikalbėti su kuo nors akis į akį.

Inovatyvi vėjo triukšmo mažinimo technologija
Bėkite pagal savo širdis ir palikite vėją už savęs

Kiekvienoje ausinėje yra įmontuotas metalinis skydas nuo vėjo, kuris efektyviai sumažina vėjo triukšmą, taip pat patentuotas vėjo triukšmo mažinimo algoritmas, kuris automatiškai įsijungia, kai vėjas pasiekia tam tikrą greitį, kad galėtumėte mėgautis veikla lauke netrukdomi.

Triukšmo slopinimas su 3 mikrofonais skambinant Aiški skambučių kokybė, kad ir kur būtumėte

Kiekvienas iš trijų mikrofonų turi savo funkciją ir tiksliai išgauna balso garsus, kad efektyviai išfiltruotų išorinį triukšmą. Skambučio kokybė dar labiau pagerinama naudojant neuroninio tinklo triukšmo mažinimo algoritmą.

Iki 36 valandų itin ilgas baterijos veikimo laikas Nubėgkite maratoną su mėgstama muzika

Klausykitės muzikos iki 9 valandų vienu įkrovimu arba iki 36 valandų, kai naudojate su įkrovimo dėklu. O jei skubate ir pamiršote įkrauti, ausinės gali leisti muziką iki 2 valandų po greito 5 minučių įkrovimo.

Dviejų įrenginių išmanusis ryšys*
Lengvai perjunkite tarp išmaniojo telefono ir kompiuterio

Ausines vienu metu galima prijungti prie dviejų „Android“, „iOS“ arba „Windows“ įrenginių, todėl biure galėsite naudoti tas pačias ausines. Suderinamuose MIUI įrenginiuose, šalia telefono atidarius įkrovimo dėklą (su ausinėmis), MIUI iššokantis langas, skirtas greitojo susiejimo užklausoms, automatiškai pasirodo.*

Jutiklinis valdymas
Valdykite muziką ir perjunkite režimus pirštų galiukais

Kiekvienoje ausinėje yra jutiklis, leidžiantis pristabdyti muzikos atkūrimą ir perjungti režimus trumpai arba ilgai paspaudus.

Ergonomiškas dizainas
Patogus prigludimas

„Redmi Buds 4 Pro“ yra naujoviško ir aptakaus dizaino su lenktais kraštais. Jis taip pat yra ergonomiškas, kad sumažintų spaudimą ausies kanale, o sveria tik apie 5,0 gramų, kad būtų patogu priglusti.

Lengvai pritaikykite savo ausines

Atsisiųskite „Xiaomi Earbuds“ programą, kad sureguliuotumėte „Redmi Buds 4 Pro“ belaidžių ausinių triukšmo slopinimo ir jutiklinio valdymo nustatymus. Jūs viską valdote – sureguliuokite optimalaus garso nustatymus ir įdiekite internetinius programinės įrangos naujinimus.

Yra dar daugiau funkcijų, kurias galite atrasti.

Suasmeninta ir linksma

IP54 atsparumas dulkėms ir vandeniui* Ausies aptikimas* Raskite savo ausines*

 

 

 

 

Author: ManoZaidimai