REDRAGON ZEUS 2 H510 žaidimų USB ausinės Triukšmo slopinimas, 7.1 erdvinio garso skaičiavimo ausinės Ausinės Mikrofonas, skirtas PS5/4 Xbox One


Kaina: [price_with_discount] €

Tiksliai aiškus garsas – mėgaukitės tikra aiškaus ir be nuostolių garso kokybe su 7.1 erdvinio garso technologija, sukurdami panardinimo lauką bet kur žaidimo lauke, klausydamiesi gyvo koncerto ar pokalbių kambaryje. 53 mm tvarkyklės siūlo platesnį dažnių diapazoną, sodresnius garso laukus, didesnę raišką ir išskirtinį garsą.

Reguliuojamas ir patogus – laisvai reguliuojama galvos juosta su lengvu, patvariu plieniniu rėmu išlaisvins jūsų galvą nuo papildomos naštos žaidžiant ar klausantis muzikos. Pati geriausia oda su aukščiausios kokybės atminties putų užpildu leidžia jūsų ausiai kvėpuoti ir išlaikyti sausą bei vėsų. Nereikia jaudintis, net po kelių valandų dėvėjimo jaučiatės tik komfortas.

Viskas valdoma – Redragon H510 gali pasigirti nepriklausomu linijos valdymu su garso garsumu +/-, įjungimu/išjungimu ir mikrofono įjungimu/išjungimu. Visus nustatymus galima reguliuoti viena ranka, kad atitiktų skirtingus poreikius bet kokioje situacijoje, įsitikinkite, kad jums puikiai sekasi net ir įtemptame žaidime.

Kalbėkite taip, kaip girdite – ne tik girdite garsą be nuostolių, bet ir iškalbėsite. Nuimamas triukšmą slopinantis mikrofonas neabejotinai pasiūlys jums aiškiausią bendravimą tarp komandos draugų ar draugų, nebebus iškraipyto garso ir suklestėjusių mikrofonų dėklų.

Visoms platformoms – su nuimamu 3,5 mm pintu kabeliu, integruota USB valdymo dėžute ir 3,5 mm lizdo įvestimi. Sukurta taip, kad atitiktų bet kurią jūsų naudojamą platformą, nesvarbu, ar tai būtų kompiuteris, PS4/3, „Xbox One X“ / X serija, NS (kai kuriems modeliams, pvz., S senoje versijoje, gali reikėti adapterio, adapterio NĖRA), jungiklį ar mobiliuosius įrenginius.

Author: ManoZaidimai