Hogwarts Legacy žaidėjas pastebėjo nuostabią hipogrifo detalę

Hogwarts Legacy yra žaidimas, kuriame yra nuostabiai įtraukiantis atviras pasaulis, o vaizdo įrašas su hipogrifu parodo, kokie svarbūs fantastiški burtininkų pasaulio žvėrys palaikant tą magišką atmosferą. nors Haris Poteris Kaip franšizė nėra svetima vaizdo žaidimų adaptacijai, Hogsmeade slėniui, kaip pristatyta Hogvartso palikimas yra plačiai laikomas geriausiu burtininkų mokyklos ir jos atokiausių kaimelių vaizdavimu. Nuo personažo kūrimo iki pamokų lankymo, burtų mokymosi ir požiūrio į stebuklingus žvėris – patirtis Hogvartso palikimas yra pritaikytas žaidėjams, norintiems pasinerti į Haris Poteris nustatymą.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

SLĖKITE, KAD TĘSITE SU TURINIU

debiutavo kine Haris Poteris ir Azkabano kalinyshipogrifas laikomas pagrindiniu franšizės elementu, o „Avalanche Software“ užtikrino, kad jis būtų visavertis. Hogvartso palikimas kaip skraidantis kalnas ir retas magiškas žvėris, kurį žaidėjai gali sutikti. Highwing suvaidino įsimintiną vaidmenį tiek Natsai Onai, tiek Poppy Sweeting asmeninėse siužetinėse linijose ir, be Caligo, buvo pirmasis kalnas, kurį žaidėjai galėjo uždirbti įprastu žaidimo leidimu.

Tačiau raganos ir burtininkai, klajojantys Hogsmeade slėnyje, gali sutikti keletą hipogrifų, klajojančių po dangų ir ežerus aplink Hogvartsą. Panašu, kad taip nutiko DogifyerHero, Varno nagų žaidėjui, kuris, skrisdamas ant šluotos, pagavo gamtoje žvejojantį hipogrifą. Nors šluotos įeina Hogwarts Legacy žaidimo metu siūlo daugybę tinkinimo ir patobulinimų, „DogifyerHero“ sugebėjo lengvai prilygti hipogrifo greičiui, stebėdamas, kaip jis grakščiai sklando ežeru su tvirtai įsprausta žuvimi snape.

Be jų, kaip skraidančių kalnų, vaidmens, hipogrifai yra svarbi žaidėjo poreikių kambario dalis. Hogwarts Legacy. Pridėjus hipogrifus prie bet kurio vivariumo, atsiras galimybė rinkti hipogrifo plunksnas tinkamai atsižvelgiant į jų poreikius, o tai savo ruožtu gali būti naudojama įrangai atnaujinti naudojant Enchanted Loom.

Nors po paleidimo turinio paklausa ir toliau auga, Hogvartso palikimas vis dar neturi kūrėjo paskelbtų DLC, o tai, kad daugelis gerbėjų tikisi, kad artimiausiais mėnesiais pasikeis. Galiausiai „Avalanche Software“ sukūrė žaidimą, kuris visiškai atitinka savo, kaip atviro pasaulio vaidmenų žaidimo, statusą. Hogvartso palikimas yra pripildytas spontaniškų akimirkų, atsirandančių nepriklausomai nuo paties žaidėjo veiksmų. Pasaulis egzistuoja be pagrindinio veikėjo, todėl Hogvartso koridoriai ir šurmuliuojančios Hogsmeade gatvės tampa dar tikroviškesni.

Hogwarts Legacy dabar pasiekiama asmeniniuose kompiuteriuose, PS5 ir Xbox Series X/S, PS4 ir Xbox One versijos bus išleistos gegužės 5 d., o Switch prievadas – liepos 25 d.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą