„Intel“ generalinis direktorius gina Kiniją kaip vieną didžiausių ir svarbiausių technologijų rinkų pasaulyje, sako, kad augimas čia yra labai jaudinantis

„Intel“ generalinis direktorius Patas Gelsingeris neseniai lankėsi Kinijoje ir dalyvavo bendrovės tvaraus vystymosi aukščiausiojo lygio susitikimo forume. Vizito metu Pat pareiškė, kad Kinija jiems yra labai svarbi ir viena didžiausių technologijų pasaulio rinkų.

„Intel“ tikrai džiaugiasi matydamas technologijų augimą Kinijoje, generalinis direktorius vizito metu ją vadina didžiausia technologijų rinka pasaulyje

Nors JAV ir jos sąjungininkės Kinijai taikė dideles technologijų sankcijas, didžiausi technologijų milžinai ir toliau veikia šalyje dėl didžiulio rinkos potencialo. NVIDIA ir AMD vis dar siūlo savo serverių ir vartotojų lygio produktus Kinijos žaidėjams, o pastarojo „Intel“ generalinio direktoriaus Pato Gelsingerio vizito metu jis gynė Kiniją kaip vieną didžiausių rinkų pasaulyje.

„Intel“ atsisako ir parduoda serverių verslą „MiTAC“ kaip IDM 2.0 strategijos dalį

„Intel“ generalinis direktorius (Patas Gelsingeris) ir Kinijos prekybos ministras (Wang Wentao) per susitikimą Pekine paspaudė rankas. (Vaizdo kreditai: Semiwiki)

„Intel“ generalinis direktorius dalyvavo Darnaus vystymosi aukščiausiojo lygio susitikimo forume, kurį surengė „Blue“ komanda Pekine balandžio 12 d. Nors Patas anksčiau lankėsi Kinijoje, tai buvo pirmas kartas, kai jis tai padarė kaip bendrovės generalinis direktorius. Renginio tikslas buvo iki 2030 m. pereiti prie 100 % atsinaujinančios elektros energijos, o iki 2040 m. pasiekti, kad šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija būtų lygi nuliui. „Intel“ taip pat pasieks tikslą išsaugoti 60 milijardų galonų vandens finansuodama išorės vandens telkinių atkūrimo projektus Kinijoje.

„Intel“ buvimas Kinijoje yra labai svarbus, nes ši šalis yra viena didžiausių pasaulio rinkų ir viena svarbiausių „Intel“ rinkų.

Vėliau savo kalboje Patas paminėjo, kad Kinijos rinką vertina labai optimistiškai ir kad Kinijos augimas technologijų požiūriu atrodo labai įdomus. Šiuo metu Kinijoje visoje šalyje yra įdiegta 5,2 mln. duomenų centrų stelažų, o tai yra 30 % metinis augimas per penkerius metus, o 2022 m. pabaigoje jų skaičius išaugo iki 6,7 mln. viso šalies suvartojamos elektros energijos.

5-osios kartos Intel Xeon Scalable procesorius (kodiniu pavadinimu Emerald Rapids) yra kitas Intel Performance-core (P-core) produktas. 2023 m. kovo 29 d. investuotojams skirtame internetiniame seminare „Intel“ paskelbė apie 5-osios kartos „Xeon“, kuris renkasi duomenų centrų klientams ir atlieka apimties patvirtinimą. (Kreditas: „Intel Corporation“)

Būtent čia „Intel“ pristato savo 4-osios kartos Xeon „Sapphire Rapids“ procesorius ir kalba apie tai, kaip jie yra ne tik greitesni, bet ir efektyvesni bei gali padėti Kinijos duomenų centrų augimui dar labiau. Tuo pat metu Kinija rengia karines pratybas netoli Taivano pakrantės, kurioje yra didžiausias Intel konkurentas TSMC (Taivano puslaidininkių gamybos įmonė). „Intel“ Taivane pasirodys po kelių savaičių per „Computex 2023“. Smulki politika trukdo technologijų pažangai.

Neseniai Kinijos startuolis „Biren Tech“ pastebėjo, kad jos vienas iš įkūrėjų paliko įmonę dėl kelių priežasčių, iš kurių viena buvo ta, kad įmonei nebeleidžiama naudoti TSMC gaminant savo lustą, kuris konkuruos su NVIDIA ir turėjo padėti Kinijos kariuomenei. ir duomenų centro segmente. Tačiau NVIDIA, Intel ir AMD perdarė savo lustus taip, kad juos būtų galima parduoti Kinijai ir taip pat atitiktų JAV reikalavimus. Šie lustai vis dar yra labai paklausūs, nes Kinijos technologijų sektorius ir toliau auga, ir tai yra galimybė, kurios niekas nenori praleisti.

Naujienų šaltiniai: National Review, MyDrivers

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą