Nešiojamoji AMD EPYC darbo stotis supakuota iki dviejų 96 branduolių Genoa procesorių ir šešių 4K ekranų, sveria iki 55 svarų

Mediaworkstations“ pristatė savo naują „a-X2P“ nešiojamąjį AMD EPYC kompiuterį, kuriame yra iki dviejų „Genua“ procesorių ir šeši 4K ekranai, o svoris – 55 svarai.

Nešiojamo dizaino Mediaworkstation a-X2P siūlo iki 2 AMD EPYC Genoa 96 branduolių procesorius, šešis 4K ekranus, 6 TB atmintį ir daugiau

„Mediaworkstations“, kompiuterių įmonė, kurianti mobilias darbo vietas žiniasklaidos ir techniniams vartotojams, ieškantiems sistemų užduotims, kurių vienas standartinis nešiojamasis kompiuteris negalėtų atlikti, savo mobiliųjų supergalių darbo stočių liniją papildė nauju variantu, kuriame yra iki dviejų AMD EPYC 9654. CPU ir 6 TB DDR5 atminties.

„Intel“ ir ARM pasirašo sutartį su gamintojo naujos kartos mobiliaisiais SOC naudojant 18A proceso mazgą

Naujoji Mediaworkstation a-X2P darbo vieta gali turėti iki dviejų greičiausių Genujos lustų, kuriuos siūlo AMD, EPYC 9654, su iki 96 branduolių ir 192 gijomis viename luste, o cTDP iki 300 W. Sistema yra didelė – iki 55 svarų. ir matmenys 16,35 x 24,6 x 10,6 colio. Net atsižvelgiant į tai, kad ši darbo vieta yra kompiuterio/nešiojamojo kompiuterio hibridas, tai nėra ta darbo vieta, kurią nešiotumėte į kavinę.

Išskyrus žinią, kad tai yra dviejų lizdų dizainas, skirtas AMD EPYC procesoriams, sistemoje naudojamos SP5 pagrindinės plokštės specifika nežinoma. Tačiau „Mediaworkstations“ mini, kad „Aspeed AST2600“ valdymo valdikliui naudoja Gigabyte Management Console žiniatinklio sąsają. Peršokę į „Gigabyte“ svetainę, įsitikinome, kad sistema turi naudoti MZ73 seriją – E-ATX formos faktoriaus serverio pagrindinę plokštę, kurioje yra iki 24 DIMM lizdų, palaikančių DDR5-4800 3DS RDIMM modulius, kurių talpa iki 256 GB.

„Mediaworkstation a-X2P“ siūlo šešis 24 colių ekranus, kuriuose yra dviejų eilučių ir trijų stulpelių ekrano išdėstymas su HD arba UHD raiška su iki dviejų GPU viduje. Kadangi bendrovė pasirinko palaikyti PCIe Gen4, o ne naujesnę Gen5, nustatyta, kad Mediaworkstation pasirinko Gigabyte MZ723-LM1 plokštę, o ne MZ723-LM0 versiją. MZ723-LM1 siūlo keturis PCIe Gen4 x16 išplėtimo lizdus, ​​kurie sutaptų su šios bendrovės specifikacijomis. Grafikai sistema turi 2D vaizdo grafinį adapterį su PCIe magistralės sąsaja ir siūlo 1920 x 1200 @ 60 Hz ir 32 bpp kiekvienam iš šešių ekranų skiriamąją gebą.

Keista, kad Mediaworkstation šiai sistemai pasirinko PCIe 4.0 kartą, o ne naujesnę penktąją kartą, kurią palaiko AMD Genoa procesoriai. Gali būti, kad PCIe 5.0 įmonėms vis dar buvo brangu, kai ji buvo kuriama, todėl dauguma ir toliau naudojo ketvirtą kartą. Sistema siūlo M.2 lizdą su 2280 ir 22110 kortelių palaikymu, taip pat pasirenka dvi SlimSAS 8i jungtis su keturiais PCIe Gen4 arba šešiolika SATA III prievadų išplėtimo lizdams.

Tai nereiškia, kad šios sistemos nebūtų galima perkelti į kitas vietas, nes ji sulankstoma į kompiuterio korpuso dydį, tačiau ji skirta keliauti į darbo vietas ar net iš namų, tačiau tai būtų mastas. Naujos darbo vietos kaina nežinoma, tačiau tikimasi, kad ji kainuos kelis tūkstančius dolerių, nes vienas AMD EPYC 9654 procesorius kainuoja beveik 12 000 JAV dolerių. Vis dėlto, jei esate HPC profesionalas šio tipo sistemų ir jos funkcijų rinkoje, dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti su įmone.

Naujienų šaltiniai: Mediaworkstation, Gigabyte, Tomshardware

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą