Kokius pokyčius namuose gali suteikti fotodrobės?

Kurti namus ir jų interjerą nėra lengva užduotis. Gali laukti nemažai iššūkių. Vieni tai mėgsta daryti ir jiems puikiai sekasi, o kiti tiesiog neturi tam „gyslelės” ir tuomet jau mieliau sumokės šios srities profesionalams, kad toks darbas būtų atliktas. Kiekvienas renkasi pagal save ir geriau jau darykite tuos darbus, kuriuos išmanome geriausiai.

 

Ar kada apsidairėte namuose ir susimąstėte – ar užtektinai turite meno kūrinių? O ar yra nors viena kita nuotrauka, kuri mena Jūsų šeimos istoriją bei ragina prisiminti geras bei įsimintinas akimirkas? Fotodrobės gali įnešti tikrai stiprių pokyčių vėjų Jūsų interjere. Pabandykite atsispausdinti vieną kitą fotodrobę, pasikabinti ant sienos ir patys pamatysite, kokie magiški pokyčiai gali įvykti!

 

Kokybiškai bei profesionaliame fotosalone atspausdintos fotodrobės visada sukelia įspūdį. Pabodęs interjeras labai greitai gali pasikeisti vos keliasdešimties eurų investicija, kai Jūsų namų sieną papuoš vienoks ar kitos kūrinys.

 

Kaip išsirinkti fotodrobę?

Visų pirma fotodrobės gali būti blizgios arba matinės. Pastarosios dažniausiai bus itin ekonomiškas pasirinkimas, nes tai – sintetinė poliesterio drobė, o tuo tarpu blizgiomis pasirenkamos natūralios, tiek storesnio audinio drobės.

Bet kuriuos pasirinkimu tikrai nesigailėsite, nes kokybė atsispindi kiekvienoje fotodrobėje, kurios atitinka puikų patvarumo bei kainos santykį.

Porėmiams yra naudojamas natūralus medis, o spauda – draugiška aplinkai. Tokiu būdu Jūsų  pasirinktos ir atspausdintos fotodrobės gali būti pilnai paruoštos kabinimui ant sienos.

Ar jau esate numatę vietą namuose, kur gali kabėti nauja fotodrobė?

 

Fotodrobės priežiūra

Tam, kad fotodrobė Jus ilgai džiugintų, ji ne tik turi būti itin kokybiškai atspausdinta, bet ir tinkamai apdorojama po spausdinimo. Šiam veiksmui dažniausiai yra pasirenkamas specialus apsauginis lakas, kuriuo padengiama drobė po spaudos darbų. Šis lakas apsaugo drobę nuo dulkių bei kenksmingų UV spindulių. Tokiu būdu yra garantuotas kūrinio kokybės ilgaamžiškumas.

Taip paruoštą fotodrobę Jums užteks tik laiks nuo laiko šiek tiek pavalyti minkštu audiniu.

 

Net jeigu ir sugalvojote šią akimirką užsisakyti fotodrobę savo namams ar dovanai, užsakymas bus įvykdytas vos per dieną ar dvi ir galėsite jį atsiimti arba užsakymas Jums bus pristatytas taip pat vos per kelias dienas. Tad viskas vyksta labai greitai.

 

 

Author: Rasytojas

Parašykite komentarą