Nuo šiol galima ir baidarių nuoma su nakvyne

Kai tik Lietuvoje atšyla orai, visi pradedame svajoti apie vasarą, laiką gamtoje, piknikus, vakarėlius gryname ore, pramogas, kurias gali pasiūlyti mūsų šalies gamta, bei dar nepatirtus potyrius. Kiekviena šeima bei individualūs asmenys turi savus pomėgius ir laiko patikrintas pramogas. Tikriausiai būtų sunku surasti lietuvį, kuris dar nėra plaukęs baidare. Baidarių nuoma su nakvyne yra populiari pramoga, tad dažnai tenka atlikti rezervacijas kuo anksčiau, kad būtų galima išsinuomoti ne tik pačias transporto priemones, kuriomis plauksite, bet ir nakvynės vietą.

 

Nemaža dalis yra patyrę, kas yra baidarių nuoma ir kaip ji veikia. Šis laisvalaikio praleidimo būdas būdavo bei vis dar išlieka populiarus tarp įmonių darbuotojų bei didesnio būrelio draugų. Žinoma, galima plaukti baidarėmis ne tik su didele kompanija. Gali užtekti užsinuomoti ir vieną, dvi ar tris baidares. Tik dažniausiai toks laisvalaikio gamtoje praleidimo būdas yra priimtinesnis kaip pabendravimo priemonė bei dar artimesnių ryšių palaikymui.

 

Daugelis tikrai nori kuo ilgiau pasibūti su artimaisiais, todėl yra sukurta opcija nuomotis baidares ne tik vienai dienai, bet ir jas turėti kartu su nakvyne. Toks laisvalaikio praleidimo būdas bus daug efektyvesnis bei prasmingesnis, nes galėsite visi kartu ne tik suvalgyti gamtoje pietus, bet ir pasigaminti vakarienę, kartu visi pabusti, atlikti mankštą bei keliauti virti arbatą bei gaminti pusryčius: virti gardžią košę arba tiesiog susitepti sumuštinius.

 

Baidarių nuoma su nakvyne dar išskirtinė ir tuo, jog tokios kelionės metu galėsite neskubant nuplaukti ilgesnį atstumą bei išlipti norimuose pamatyti gražiuose gamtos kampeliuose. Galbūt net kils noras išsimaudyti plaukiamoje upėje. Tad nereikės nuolat dirsčioti į laikrodį, kad laikytumės įtempto plano bei dienotvarkės. Kitą dieną atsibudę galėsite tęsti kelionę baidarėmis arba tiesiog pailsėję gamtoje grįžti namo.

 

Plaukimo maršrutus galite rinktis laisvai pagal maršruto ilgį arba gamtovaizdį. Vieniems priimtinesni lengvesni upių keliai, kiti nori daugiau ekstremalumo ir trokšta upės slenksčių bei sraunesnės jos tėkmės. Tad jeigu ir Jus vilioja baidarių nuoma su nakvyne – suskubkite, nes Lietuvoje vasara labai trumpa.

 

Author: Rasytojas

Parašykite komentarą