Ieškantiems praktiško varianto – nauji butai Baltupiuose

Šiomis dienomis sostinėje savo naujųjų namų ieško gana nemažai žmonių. Aišku, visi jie turi skirtingus prioritetus bei pasirinkimo kriterijus. Tačiau daugumą labiausiai domina būtent nauji butai Vilniuje už sąlyginai nedidelę kainą, kurie nebūtų pernelyg nutolę nuo miesto centro, o kartu leistų naujakuriams nenutolti ir nuo gamtos. Ir kartais gali atrodyti, jog visa tai nesuderinama. Arba reikia būti pasiruošus išleisti gerokai didesnę sumą, negu norėtųsi. Tačiau šis projektas kaip tik tai, ko daugeliui ir reikia. Kadangi už tikrai draugišką kainą galima apsigyventi naujuose namuose vos kelios minutės kelionės nuo miesto centro. O kartu mėgautis ir gamtos bei puikių vaizdų pro langus draugija.

Kiek kainuoja toks būstas?

Kaina daugeliui tikrai svarbus aspektas. Kadangi nauji butai Vilniuje yra pakankamai nemaža investicija ieškant net ir ekonomiškesnių variantų. Tačiau tokį standartinio dydžio būstą įmanoma įsigyti išleidžiant kiek daugiau nei šimtą tūkstančių Eurų. Kas tikrai daugumai bus prieinama suma. O kartu tai ir priežastis, dėl kurios nauji butai Baltupiuose sulaukia tiek daug dėmesio. Aišku, galutinė suma gali labai skirtis, priklausomai nuo apdailos pasirinkimo bei konkretaus būsto pasirinkimo. Kadangi ir jų įvairovė tiek šiame, tiek ir kituose projektuose gana nemaža. Bet dažnu atveju jų kainos svyruos tarp šimto ir dviejų šimtų tūkstančių Eurų, neieškant labai išskirtinių variantų.

Ar visi nauji butai Vilniuje taip greitai išparduodami?

Ieškantys būsto šią tendenciją jau tikrai bus pastebėję. Kadangi praktiškai visuose naujuose projektuose labai greitai nuperkama arba rezervuojama didžioji dalis butų. Ne išimtis būtų ir nauji butai Baltupiuose, kurie laikomi vienu iš optimaliausių pasirinkimo variantų. Aišku, labiausiai žmonės domisi standartiniais arba išskirtiniais projektais. Todėl tokie ir sulaukia didžiausio dėmesio ir ilgai laisvi neužsibūna. Nors tolėliau nuo miesto centro arba gana nedideli bei niekuo neišsiskiriantys butai gal ir nėra tokie geidžiami. Kadangi gyvenimą juose su šeima jau būtų sudėtingiau įsivaizduoti. O daugelis ieško savo svajonių namų, kuriuose būtų patogu bei gera.

Author: Rasytojas

Parašykite komentarą