Plėvelė langams – inovatyvus apsaugos ir unikalaus dizaino sprendimas

Plėvelės langams itin išpopuliarėjo per pastarąjį dešimtmetį. Jos yra universalios ir gali suteikti daugybę privalumų namams, biurams, gydymo įstaigoms bei kitoms erdvėms, įskaitant privatumą, apsaugą nuo ultravioletinių saulės spindulių, šviesos sklaidą ir išskirtinumą, kalbant apie akcentus interjero dizaine.

Rinkoje plėvelių langams yra įvairiausių. Viena iš populiariųjų yra vadinama šerkšnu, kuris yra laikomas universaliu sprendimu langų ir pertvarų apdailai, suteikiantis privatumo. Šios plėvelės puikiai tinka naudoti tiek biuro ar namų patalpose, tiek lauko erdvėse – prekyviečių langams, stiklinėms durims, stiklinėms patalpų pertvaroms. Lauko sąlygomis šerkšno plėvelė gali tarnauti apie 7-nerius metus, o vidaus – dar ilgiau.

Šerkšno plėvelė langams pasižymi išties aukšta kokybe, paprastai jai suteikiama ilgametė garantija, ji sumažina net įvairiausius nepageidaujamus atspindžius. Svarbu atminti, kad geram šerkšno plėvelės langams sukibimui, būtinas tinkamas paviršiaus paruošimas, todėl būtina nuplauti ir nuvalyti taip, kad kad ant jo nebūtų jokių dulkių ar kitų nešvarumų. Tas galioja ir visoms kitoms plėvelėms.

Tuo tarpu vitražinė plėvelė langams, praleidžia šviesą, yra blizgi ir permatoma. Rinkoje galima susidurti su didžiule spalvų paletės gausa. Plėvelė gaminama iš PVC plastiko ir akrilo klijų. Ji puikiai tarnauja reklamos ir grafinių ženklų ant stiklo gamybos procesuose bei vitrinose, stiklo durų bei patalpų pertvarų sprendimuose.

Vitražinė plėvelė yra itin lengvai apdirbama, gaminama su ultravioletinių spindulių stabilizatoriumi, todėl jiems bei kitiems išoriniams veiksniams yra atspari. Dėl savo unikalių savybių, kokybiškai užklijuota vitražinė plėvelė langams gali tarnauti 5-erius metus, o jei tinkamai prižiūrima – net ir daugiau metų.

Ieškantiems apsauginių plėvelių stiklams irgi yra išeitis. Naudojama tiek viduje, tiek išorėje, net 210-ies mikronų plėvelė užtikrina, kad stiklo dužimo metu, šukės neiškrenta ir neišsisklaido, o tiesiog lieka vienoje vietoje, taip apsaugodamos šalia esančius objektus. Dėl kokybiškų medžiagų naudojimo, gaminant apsauginę plėvelę, lauko sąlygomis ji gali tarnauti net 12-ą metų. Jos dažnai naudojamos apsisaugoti nuo dūžių, skilimų bei braižymų veidrodžiams, langams, automobiliams.

Norintiems apsisaugoti nuo išorinių akių – formuojama langų tonavimo plėvelė automobiliams gali būti puiki išeitis. Keliais tonais sumažinanti lango skaidrumą, plėvelė suteikia ne tik apsaugą nuo saulės akinimo ir per didelės šilumos, bet ir sumažina tikimybę išorėje esantiems smalsuoliams matyti, kas vyksta automobili viduje. Įsigyti plėvelių langams galima internetu https://e-heliopolis.lt.

Author: Rasytojas

Parašykite komentarą