Sportinė apranga moterims: kaip pasirinkti?

 

Sportuojant ir treniruojantis labai svarbu gerai jaustis, kad galėtume laisvai judėti. Tai palengvina treniruotes ir suteikia daugiau malonumo sportuojant. Tam reikalinga kokybiška sportinė apranga moterims. O jeigu dar galima pasirinkti stilingus derinius – sportas tampa ne tik kokybišku laisvalaikio praleidimu, bet ir tikru malonumu.

Tamprės

Labai dažnas moterų pasirinkimas sportuojant yra tamprės. Taip yra todėl, jog tai labai universaliai pritaikomas sportinis drabužis. Tamprės puikiai tinka sportuojant tiek kardio treniruotėse, tiek bėgiojant, tiek atliekant tempimo pratimus. Tačiau labai svarbu pasirinkti kokybiškas tampres, kurios iš tiesų padėtų, o ne apsunkintų treniruotę. Tam svarbu, kad tamprės būtų gaminamos ši kokybiškos medžiagos. Jos turi aptempti taip, kad nespaustų kūno. Dažniausiai tai išduoda ne tik jausmas. Kad tamprės per daug spaudžia, galima pastebėti, jeigu virš jų susiformuoja odos kalniukai. Jeigu jų nėra, tai ženklas, kad tamprės yra tinkamo dydžio ir iš kokybiškos medžiagos.

Jeigu Jūsų oda yra jautresnė arba mėgstate aktyvesnes treniruotes, patariama rinktis besiūles tampres. Tai puikus pasirinkimas, nes jos ne tik yra labai patogios, bet ir netrina. Taigi sportuojant su tokiomis tamprėmis, netgi nejusite, kad esate su sportine apranga moterims. 

Liemenėlės

Didelė klaida yra sportuoti su paprasta liemenėle. Dažniausiai jos trukdo sportui. Nepriklausomai nuo to, ar sportuojate profesionaliai, ar tik savo malonumui, reikėtų pasirūpinti sportine liemenėle. Tai yra neatsiejama nuo bet kokio sporto. Sportinės liemenėlės pasiūtos taip, kad prispaustų krūtinę ir ji nejudėtų net jeigu treniruotė yra labai aktyvi. Tai daug patogiau nei sportuoti su įprasta liemenėlė, su kuria krūtinė nuolat juda, taigi tai ne tik patogu, bet gali būti ir nemalonu. Po tokios treniruotės krūtinę netgi gali paskausti. 

Renkantis sportinės liemenėlės, atkreipkite dėmesį į tai, kad liemenėlė būtų iš kokybiškos, alergijos nekeliančios medžiagos. Labai populiaru push up liemenėlės, kurios yra ne tik kokybiškos, bet ir suteikia papildomo efekto. Besiūlės liemenėlės padės išvengti trynimo ar nemalonaus jausmo. 

Topai

Sportinė apranga moterims turi būti ne tik kokybiška, bet ir stilinga. Gamintojai puikia į supranta, kad moterys nori jaustis gražios net ir sporto salėje, todėl siūlo platų stilingų drabužių sportui pasirinkimą. Sportui skirti topai – yra puikus pavyzdys. Vienas dažniausių komplektų sportuojant yra tamprės ir topai. Tai puikus pasirinkimas bet kokio tipo treniruotėms. Topus galima rinktis įvairių dydžių ir stilių. Populiarūs paprasti vienspalviai topai, o toms, kurios nori atrodyti dar stilingiau, patiks topai su juostele arba suraukiami topukai sportui. 

Author: Rasytojas

Parašykite komentarą