„Pokemon Art“ įsivaizduoja Cleffa kaip žmogų

A Pokemonai žaidėjas nupiešė Cleffa taip, kaip daugelis žaidėjų nesitikėtų: kaip žmogų. Daugelis populiariausių „Game Freak“ serijų gerbėjų mėgsta piešti įvairių stilių kišeninius monstrus, pergalvodami juos taip, kaip įprastai nematote. Pokemonai meno kūriniai gali parodyti žaidėjams naują požiūrį į būtybes, kurias jie jau pažįsta ir myli, ir suteikia jiems malonių kūrinių, kurių jie nematė.

Cleffa yra fėjos tipo kūdikis pokemonas, kuris buvo pristatytas antroje franšizės kartoje. Kišeninis monstras išsivysto į Clefairy, kai pakyla lygis ir turi aukštą draugystės su savo treneriu statistiką. „Cleffa“ yra žinoma kaip „Star Shape Pokemon“ – kategorija, kurią ji dalijasi su „Water-Type Staryu“.

„Reddit“ vartotojas, žinomas kaip „endifi“, pasidalino kūriniu, kurį nupiešė „Cleffa“. Kūrinys yra žmogaus formos, skirtas fėjos tipo pokemonams, paverčiant jį žavingu vaiku. Buvo perkelti kišeninio monstro aspektai, pavyzdžiui, rudi ragai, dengiantys jo ausis, ir lėlės kūdikio akys su paraudusiais skruostais. Menininkas taip pat nupiešė ją su maža lazdele, kurios gale yra žvaigždė, kuri padeda pavaizduoti Cleffa ir jos evoliucinės linijos ryšį su mėnuliu ir žvaigždėmis. Menas yra gerai atliktas ir leidžia žaidėjams pamatyti „Pokemon“ taip, kaip dažnai negalvojama.

Keletas „Redditors“ išreiškė savo meilę „endifi“ kūriniui, pavadindami kūrinį mielu. Paklausus, ar juos įkvėpė Anya iš Šnipo X šeimamenininkas teigė, kad meno kūrinį sukūrė 2019 m., o juos labiau įkvėpė magiškas mergaičių anime serialas Ojamajo Doremi ir pati Cleffa. Endifi sukurtas darbas yra gana unikalus ir padeda sužadinti vaizduotę Pokemonai gerbėjų.

Endifi menas padeda parodyti, kad yra daugybė meno kūrinių, paremtų Pokemonai serija. Daugelis menininkų sukūrė alternatyvias daugelio kišeninių monstrų formas kartu su naujomis raidomis ir tipo pakeitimais. Gerbėjai taip pat įsivaizdavo, kaip atrodytų kūdikiška esamų „Pokemon“ versija, ir kai kurioms būtybėms sukūrė „Mega Evolutions“ ir „Terastal“ formas. Šie kūriniai padeda parodyti franšizės žaidėjų vaizduotę ir padeda parodyti meilę RPG. Tai taip pat parodo žaidėjų talentą, nes jie ir toliau kuria nuostabiai atrodančius kūrinius. Serialui tęsiantis, atsiras gerbėjų, kurie ją švęs meninėmis priemonėmis, kurios padės sukurti kūrinius, kuriuos Pokemonai žaidėjas gali mėgautis.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą