„Pokemon“ gerbėjas sukuria nuostabų 3D „Bulbasaur“ kortelės pritaikymą

Gerbėjas sukūrė unikalią 3D kortelės „Bulbasaur“ versiją. Legendinės franšizės TCG buvo išleistas gana ilgą laiką, o daugelio žmonių mėgstami kišeniniai monstrai pasirodo kaip kortelė, kurioje dažnai yra nuostabūs Pokemon meno kūriniai, todėl jie puikiai tinka tiek žaidėjams, tiek kolekcionieriams.

Bulbasaur buvo pirmasis Grass-Type starteris Pokemonai ir taip pat yra pirmasis kišeninis monstras Pokedex. Jis buvo rodomas franšizės anime serijoje kaip kelių skirtingų personažų komandos narys. „Pokemon“ evoliucinėje linijoje yra vieninteliai „Grass-Type“ starteriai, turintys antrinį „Poison-Type“, padedantys padaryti juos išskirtiniais iš kitų.


Reddit vartotojas, žinomas kaip shm509, pasidalino 3D nuotrauka Pokemonai gabalas, kurį padarė jų draugas. Kūrinyje pavaizduotas bulbazauras, sėdintis žole apaugusioje lygumoje, atvirutės meno kūrinių dalyje. Kišeninis monstras yra apsuptas įvairių gėlių, todėl kūrinys tampa šiek tiek spalvingesnis. Kortelė atrodo nuostabiai ir yra puiki duoklė vienam iš originalių Pokemonų, su kuriais žaidėjai susidūrė, kai serija prasidėjo daugiau nei prieš 25 metus.

Nemažai Redditorų išreiškė savo meilę 3D kortelei. Vienas komentatorius teigė, kad norėtų pamatyti kitas „shm509“ draugo sukurtas korteles, o tai paskatino kitą teigti, kad plakatas turėtų šaukti, jei menininkas turi „Etsy“ parduotuvę. Vienas vartotojas pasakė shm509, kad turėtų pasakyti savo draugui, kad jiems puikiai sekasi menas, o kitas juokavo apie kovą su TCG žaidėju, kuris bando paslėpti kortelę savo rankoje. „Bulbasaur“ kūrinys yra neįtikėtinai kūrybingas ir tikrai tai, ką mėgsta bet kuris gerbėjas Pokemonai gali mėgautis.

Daugelis Game Freak’s RPG serijos gerbėjų sukūrė individualų 3D vaizdą Pokemonai kortelės, sukurdami šaunią tendenciją, suteikiančią žaidėjams naują būdą pažvelgti į meno kūrinius, pateiktus TCG. Daugybė gerbėjų mėgstamų kišeninių monstrų buvo pristatyti laikmenoje, todėl kiekvienas franšizės mylėtojas gali įvertinti tai. Įdomu pamatyti, kokie kūrybingi yra šių kortelių kūrėjai, nes jos suteikia žaidėjams unikalų žvilgsnį Pokemonai kortelės. Laikui bėgant, gerbėjai tikrai sukurs daugiau 3D kūrinių iš įvairių būtybių, rodomų serialo TCG, ir suteiks žaidėjams daugiau kūrinių, kuriais jie galės mėgautis.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą