„Pokemon Scarlet“ ir „Violet“ balandžio pabaigoje paskelbtas „Tera Raid“.

Kitas specialus Pokemon Scarlet and Violet „Tera Raid“ vyks šį savaitgalį. Tokio tipo įvykiai bėgant metams pasirodė keliuose „Game Freak“ pavadinimuose įvairiomis iteracijomis, leidžiančiais žaidėjams kovoti ir užfiksuoti specialius kišeninius monstrus, kurie yra prieinami ribotą laiką. Pokemon Scarlet and Violet funkcija „Tera Raids“, kuri leidžia žaidėjams įveikti įvairius „Terastal“ pavidalo padarus.


Antroje kartoje pristatytas Blissey yra laimės pokemonas. Kišeninis monstras išsivysto iš Chansey, kai pakyla lygis ir palaiko aukštą draugystės lygį su savo treneriu. „Blissey“ yra susieta su „Legendary Pokemon Eternatus“, kad pasiektų aukščiausią bazinę HP statistiką, ir turi aukščiausią specialiąją gynybą iš visų įprastų tipų.

ŽAIDINGAS DIENOS VIDEO

SLĖKITE, KAD TĘSITE SU TURINIU

 

Buvo paskelbta, kad kitame specialiame „Tera Raid“ bus rodomas „Pokemon Blissey“ ir bus ankstesnio reido kartojimas. Jis prasidės balandžio 21 d. ir tęsis iki balandžio 23 d. Mūšiai bus 5 žvaigždučių reidai ir bus padidintas Exp. Candy ir Tera Shard apdovanojimai. „Blisseys“, su kuriais žaidėjai susidurs renginio metu, neturės konkretaus „Tera“ tipo, o tai reiškia, kad žaidėjai galės sugauti vieną iš pageidaujamų tipų, jei galės jį rasti.

Blissey reidas vyks kartu su antrąja Typhlosion Tera Raid renginio dalimi. Šie „Tera Raids“ bus 7 žvaigždučių mūšiai, kuriuos žaidėjai turės atrakinti prieš dalyvaudami juose. Visi renginio metu sutikti Typhlosions turės Ghost Terastal tipą, linktelėjimą į alternatyvią kišeninio monstro formą nuo Pokemon legendos: Arceus. Tai gali būti paskutinė galimybė, kad žaidėjai turės sugauti antrosios kartos startą Pokemon Scarlet and Violet nes jis paprastai nepasiekiamas žaidimo regione.

 

 

„Tera Raid“ renginiai yra puiki galimybė žaidėjams užfiksuoti kišeninius monstrus, kurie paprastai nepasirodo Paldėjos regione Pokemon Scarlet and Violet arba turėti specialias formas. Kai kurie reidai yra tam tikrų būtybių prožektoriai, o kiti skirti švęsti tokias šventes kaip Kalėdos ar Valentino diena. Neabejotina, kad horizonte yra nemažai specialių „Tera Raids“, ypač dėl to, kad neseniai prasidėjo naujasis franšizės anime. Taip pat yra DLC Pokemon Scarlet and Violet kelyje, o tai greičiausiai turės įtakos unikaliems reidams ateityje. Tai bus puikus būdas išlaikyti žaidėjus žaisti Game Freak titulus net tada, kai jie juos įveikė.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą