NVIDIA gali atremti AMD naudodama GeForce RTX 40 GPU

Panašu, kad NVIDIA gali sumažinti savo GeForce RTX 40 GPU kainas, kad galėtų įveikti AMD, tačiau neskuba ir laukia tikro raudonosios komandos atsakymo, kaip pranešė DigiTimes ir Igor’s Lab.
NVIDIA suteikia partneriams reikšmingas nuolaidas už potencialų RTX 40 serijos kainų sumažinimą, kad būtų išspręstos AMD, tiekimo ir atsargų problemos nuliniu procentu
Praėjusią savaitę „DigiTimes“ paskelbė straipsnį, kuriame cituojami pramonės šaltiniai, kad NVIDIA, atrodo, neskuba didinti savo naujausių „GeForce RTX 40“ GPU, įskaitant naujausią „NVIDIA GeForce RTX 4070“ vaizdo plokštę, pasiūlos ar siuntų. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl taip nutinka, yra leisti partneriams (AIB) atsikratyti paskutinių likusių GeForce RTX 30 serijos atsargų.

NVIDIA RTX A2000 SFF vaizdo plokštė su pasyviu radiatoriumi, veikia taip pat gerai, atėmus triukšmingą aušintuvą

Dėl šios priežasties NVIDIA neprašė savo gamybos partnerių padidinti komponentų ir plokščių gamybą dabartinės kartos dalims, įskaitant visą „Ada Lovelace“ seriją. Šiuo metu vartotojams tiek stalinių, tiek nešiojamųjų kompiuterių platformose tiekiami iš viso penki GPU siliciai, įskaitant AD102, AD103, AD104, AD106 ir AD107 (pastarieji du dar turi patekti į stalinių kompiuterių platformą).
NVIDIA gali atremti AMD naudodama GeForce RTX 40 GPU kainas sumažina bet kuriuo metu, bet neskubėdama 2
Ataskaitoje teigiama, kad NVIDIA per TSMC per 2021–2022 metus pagamino pakankamai didelį savo dabartinės kartos Ada GPU kiekį. Visi lustai yra pagrįsti TSMC 4N (Custom NVIDIA 5nm proceso mazgas). Žalioji komanda netrukus pristatys savo „GeForce RTX 4060“ serijos pagrindines korteles ir panašu, kad bendrovė dar neketina didinti lustų pasiūlos. Viena iš priežasčių gali būti maža asmeninių kompiuterių rinkos paklausa, kuri paveikė beveik visus prekės ženklus, ir nors rinka vis dar atsigauna, panašu, kad NVIDIA planuoja sustabdyti bet kokią papildomą gamybą, dėl kurios gali kauptis atsargos, kaip matėme. su RTX 30 serija.

Atsižvelgiant į tai, NVIDIA GeForce RTX 40 serijos GPU šiuo metu mažmenininkams galima įsigyti daug. Daugelis mažmenininkų (ypač JAV) turi kortelių sandėlyje ir turi MSRP, o tai gerai matyti po kelerių metų. Taip pat apie tai neseniai pranešė „Videocardz“, kur jie sudarė keletą dabartinės kartos kortelių, kurių mažmeninė prekyba yra mažesnė nei jų MSRP.

Gandai, kad NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti 12 GB vaizdo plokštė Kinijoje kainuos 1000 JAV dolerių 2

Tačiau yra nedidelė tikimybė, kad iki 2023 m. vidurio NVIDIA partneriai gali netikėtai sumažinti kainas. Igor’s Lab praneša, kad NVIDIA siūlo iki 50 USD nuolaidą AIB už GeForce RTX 4070 MSRP korteles (tos, kurios parduodamos 599 USD). Dėl šios nuolaidos AIB gali per kelias savaites sumažinti MSRP kortelių kainas žemiau 600 USD, tačiau panašu, kad AIB laukia, kol pasirodys RTX 4060 Ti, nes galimas 4070 kainų kritimas gali suvalgyti 4060 Ti pardavimą. jei jie galų gale yra per artimi kainų atžvilgiu.

Sklando gandai („RedGamingTech“), kad RTX 4060 Ti MSRP gali būti apie 449 USD (+ 150 USD prieš RTX 4070). Jei RTX 4070 galų gale bus daug greitesnis (su daugiau VRAM), o AIB sumažins jį iki 549 USD, vartotojai gali būti pasirengę nuleisti 100 USD daugiau už 4070, nei įsigydami 4060 Ti, o tai pakenks jo pardavimo skaičiams. Tačiau dar daugiau, atrodo, kad NVIDIA taip pat žiūri į tai, ką AMD gali pasiūlyti savo Radeon RX 7000 serijoje. Iki šiol AMD išleido tik dvi aukščiausios klasės korteles, ir praėjo mėnesiai, kai girdėjome apie (oficialiai ir gandų) naujas korteles.

Spėliojama, kad jei AMD turėtų išleisti savo Radeon RX 7800 ir RX 7700 korteles, kurios tiesiogiai konkuruotų su RTX 4070 ir RTX 4060 serijų kortelėmis, bendrovė jas išleistų tik po Computex 2023, kuris prasidės vėliau kitą mėnesį. Remiantis našumu ir kaina, kurią gali pasiūlyti pagrindinės RDNA 3 kortelės.

NVIDIA galiausiai nuspręs, ar RTX 40 serijos kortelių kainų sumažinimas yra pagrįstas, ar ne. Tuo atveju, jei AMD nesužavės žaidėjų naujomis pagrindinėmis galimybėmis, vartotojai galų gale pirks RTX 4060 ir RTX 4070 korteles, todėl NVIDIA greičiausiai pradės didinti AIB tiekimą.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą