„Valorant“ pagerbia „Late Pro Player“ naujausiame atnaujinime

Valorantas neseniai išleido savo naujausią atnaujinimą, o jame FPS žaidimas pagerbė velionį profesionalų žaidėją. Anksčiau „Riot Games“ išleido a Valorant ginklo bičiulis, įkvėptas nuo vėžio mirusio berniuko, be kitų pagerbimų savo atsidavusiems žaidėjams.

Balandžio 25 d. Valorantoficialiai išleistas 6 sezono 3 veiksmas, kuriame yra visiškai naujas mūšio leidimas. Kaip ir ankstesniais sezonais, žaidėjai gali įsigyti aukščiausios kokybės leidimą, todėl jie gali atrakinti visas išskirtines kosmetikos priemones ir ginklų apvalkalus, gavę XP iš rungtynių. Daugelis erelio akių gerbėjų dažnai pamatydavo velykinius kiaušinius mūšio perėjose – nuo ​​virusinių memų įkvėptų reklamjuosčių iki kosmetikos, susijusios su Valorantpamokslas.

Šių metų pradžioje įvykęs žemės drebėjimas Turkijoje ir Sirijoje nusinešė tūkstančius gyvybių ir padarė didelę žalą šalių struktūroms. Daugelis organizacijų ir visuomenės veikėjų, tokių kaip „Humble Bundle“ ir transliuotojai Mizkifas ir Hasanas Pikeris, rinko lėšas, kad paaukotų nukentėjusiems nuo nelaimės. Iki šiol žemės drebėjimo aukų skaičius ir toliau auga, o milijonai piliečių iš abiejų šalių buvo perkelti.

„Riot Games“ taip pat prisidėjo prie pagalbos teikdama pagalbą žemės drebėjimo aukoms, skatindama gerbėjus aukoti Tarptautiniam medicinos korpusui per jos esporto renginius. Tai teisinga, nes daugelis profesionalių žaidėjų atvyko iš šių šalių ir taip pat nurodė, kad daugiausia dėmesio skirta padėti jų šeimoms ištikus nelaimei. Tai rodo, kad „Riot Games“ palaikymas nesibaigia tik duoklėmis mūšio leidimuose.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą