NVIDIA GeForce RTX 4070 kainos ir toliau mažėja Europoje, nes pardavimas išlieka sustingęs

Naujame NVIDIA GeForce RTX 4070 GPU kainų kritimo atnaujinime atrodo, kad vaizdo plokštė Vokietijos rinkose nukrito žemiau 600 eurų ribos. Atminkite, kad vaizdo plokštė buvo prieinama tik kelias savaites. Padidėjusių sąnaudų sumažėjimo priežastis yra ta, kad vartotojai vis dar nenori pirkti naujos vaizdo plokštės, o tai gali būti dėl prastos jos vertės arba padidėjusių konkurentų kortelių pardavimų ir reklamų.

NVIDIA mažmeninės prekybos partneriai ir toliau mažina GeForce RTX 4070 kainas Europoje, o visuomenė ir toliau neperka naujos vaizdo plokštės

NVIDIA nuoroda Founders Edition, taip pat pasirinktiniai partnerių variantai neturėjo problemų dėl atsargų ir tiekimo. Tomo aparatinė įranga mini, kad išparduota iki trijų grafikos plokštės variantų, tarp kurių yra Asus Dual GPU serija ir pačios NVIDIA Founders Edition plokštė. Visų trijų šių variantų kaina yra 599 USD MSRP.

Susijusi istorijaJasonas R. Wilsonas
Naujausia NVIDIA tvarkyklė atskleidžia RTX 5000 Ada darbo stoties vaizdo plokštę
Vaizdo šaltinis: Tom's Hardware

Anksčiau, kai tokios įmonės kaip AMD ir NVIDIA išleisdavo visiškai naują modelį ar seriją, korteles buvo daug sunkiau rasti dėl didelio naujų žaidėjų, norinčių atnaujinti iki naujausios kartos, lygio. Tuo tarpu, nors yra pranešimų, kad GeForce RTX 4070 gamyba yra ribota, kortelę vis dar galima įsigyti visame pasaulyje.

Mažiausios kainos RTX 4070 vaizdo plokštė yra iš bendrovės Gainward ir jos GeForce RTX 4070 Ghost GPU, dabar parduodama už 599 €. Kainos sumažėjo Vokietijoje įsikūrusioje internetinėje mažmeninėje parduotuvėje „Alternate“. Kitos bendrovės dar neturi peržengti 600 eurų kainos ribos, tačiau kiekvieną savaitę jos lėtai mažėja. Šiuo metu „Palit“, „Gigabyte“ ir „Inno3D“ modelių kaina yra nuo 625 iki 645 eurų, tačiau tikimasi, kad jos labai greitai sumažės.

Jungtinėse Valstijose kainos dar nebuvo gerokai sumažintos – tik keli OC modeliai sumažino net 20 USD. Kalbama, kad NVIDIA ruošiasi paleisti GeForce RTX 4060 Ti kartu su konkurento AMD ir jo Radeon RX 7600 GPU išleidimu kitą mėnesį Computex metu. Bendrovė gali sumažinti kainą, kad pavogtų vartotojus iš AMD su patrauklesnėmis kainomis per tą laiką.

Vaizdo plokštės našumas yra identiškas ankstesnės kartos RTX 3080 GPU, turintis daug didesnį efektyvumą, daugiau VRAM ir DLSS 3 palaikymą. Deja, net ir turint tokius gerus rezultatus, kaip šis, kortelė vis tiek nejuda ir gali nepastebėti pardavimų padidėjimo, kol nenukris daug žemiau.

Naujienų šaltiniai: Tomo aparatinė įranga, Computerbase

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą