Vandens filtrai biurui. Privalumai.

Darbo aplinkai vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojai teikia daugiau dėmesio: statiniai tampa unikalūs, įrengiami aplink mini parkai, fontanai, maitinimo vietos ir kiti patogumai, o gal net ir motyvacinės priemonės. Vidaus įrengimais jau rūpinasi patys patalpų nuomotojai ar šeimininkai: įrengia bendras patalpas naudoti visiems, tokias kaip virtuvė, žaidimų, poilsio kambariai, susirinkimų kambariai ir kitą. Tačiau neretai vandens filtrai lieka natrame plane.

Gera naujiena ta, kad per pastaruosius kelerius metus vandens filtrai tampa svarbiu įrengimu ir biuruose, nes vanduo, kur statomi biurai nebūtinai gali būti švarus ir saugus gerti.

 

            Kokio įrengimai vandeniui gali būti biure?

 

Vienas populiariausių – tai vandens kolonėlės. Jos šiandien yra technologiškai pažengusios, jose galime rasti ir karšto ir šalto vandens kranelius, todėl net ir karštą vasaros dieną, ar norėdami sušilti žiemos metu, galite ruošti savo mėgstamus gėrimus.

Vandens gazavimo aparatai – ypač populiarūs biuruose, nes nereikia pirkti atskirai vandens buteliukuose, tereikia tik pripildyti vandens talpą vandeniu ir palaukti kol susiformuos angliarūgštė. Šiam aparatui nereikia ypatingo pajungimo, priežiūros. Tereikia tik pakeisti angliarūgštės balioną jam pasibaigus. Šis aparatas neužima daug vietos, galite gaminti mėgstamus limonadus tiesio įpylę sirupo. Nebereikės pirkti limonadų ir kitų brangių ir sveikatai kenkiančių gėrimų.

           

            Ekonomija ir ekologija

 

Vandens filtrai, vandens kolonėlės bei vandens gazavimo aparatai yra puikus sprendimas norint sutaupyti. Nebereikės pirkti vandens buteliukuose, kiekvieną kartą skirti laiko jų užsakymui, ieškoti vietos, kur tuos buteliukus laikyti ir pan. Nebepirksite brangių limonadų, kurie ir ne visai naudingi mūsų sveikatai, nes juose yra begalė cukraus, kas skatina priklausomybę nuo šių gėrimų.

Vandens gazavimo aparatams skirti sirupai gaminami su mažiau cukraus, o jei norite ir visiškai sveikų limonadų, tuomet teiraukitės dėl sirupų be cukraus prekėivių įrengimais.

Žinoma, aplinkai toks pasirinkimas irgi labai svarbus, vatrtosite mažiau plastiko, kuris patenka vis tiek į gamtą, nes ne visas jis yra perdirbamas, nemažai jo vis dar išmatama tiesiai į gamtą net ir Lietuvoje.

            Naujas įprotis 

 

Dirbdami ne visada išgeriame tinkamą kiekį vandens, nes esame užimti ir dažnai tiesiog pamirštame. Kita priežastis, galbūt jūsų vanduo darbe yra neskanus ar nepriimtino skonio, todėl vengiate jo ir taip dirba visą dieną negerdami vandens. Tai gali sukelti dehidrataciją, jums gali trūkti energijos, imate jausti nuovargį greičiau, ima mieguistumas.  Nuo to gali nukentėti ir darbo rezultatai, o sveikta labai pablogėti.

Šiuolaikiniai vandens filtrai biurui yra sukurti visų patogumui, kartu su filtravimo sistemomis, todėl gausite iš vienų rankų viską vienu metu ir galėsite mėgautis tyru vandeniu.           Kvieičiame skaityti daugiau naudingos informacijos čia.

Author: ManoZaidimai