Žaidėjas atranda protingą pagarbą Žvaigždžių karams: 3 seriją Elden Ring

An Eldeno žiedas žaidėjas rado nuorodą į Žvaigždžių karai: 3 serija – Sitų kerštas žaidime. Kartais žaidėjai savo mėgstamuose pavadinimuose ras nuorodas iš įvairių medijos dalių. Tokie populiarūs žaidimai kaip Resident Evil 4 ir Horizontas Draudžiami Vakarai bus velykinių kiaušinių, kuriuos galės atrasti erelio akimis žaidėjai.

Žvaigždžių karai: 3 serija – Sitų kerštas buvo šeštasis serijos filmas, kuris buvo išleistas, ir buvo paskutinė priešakinių trilogijos dalis. Filmas sukūrė memą, paremtą dviejų pagrindinių filmo veikėjų mūšiu, kuris ilgus metus įvairiomis kartojimais sklandė internete. Memas buvo toks populiarus, kad pateko į šiuolaikinius vaizdo žaidimus, tokius kaip Eldeno žiedas.

Redditor, žinomas kaip Educational_Table52, paskelbė vaizdą, kuriame pavaizduotas velykinis kiaušinis Eldeno žiedas. Žaidėjas stovi prie lavos upės kranto ir skaito pranešimą, kuriame sakoma: „Štai aukšta vieta! Todėl pasiduok!” Tai nuoroda į įtemptą paskutinę kovą Žvaigždžių karai: 3 serija – Sitų kerštas. Filme Obi-Wan Kenobi užima palankią poziciją prieš savo mokinį, tapusį priešu Anakinu Skywalkeriu. Kenobis pareiškia, kad turi aukštą pagrindą ir įspėja Skywalkerį, kad jis nesiimtų žingsnio, kuris vis tiek kvailai bando. Tai puiki pagarba visiems, kas matė filmą ir žaidžia žaidimą, ir rodo puikų dviejų puikių pramogų derinį.

Atrodo, kad daugeliui „Redditors“ patiko ši nuoroda, nes jie sulaukė daugiau nei 2 000 teigiamų balsų. Vienas komentatorius teigė girdėjęs citatą Kenobio balse, o kitas paminėjo, kad jiems patiko ši konkreti filmo scena. Žaidėjas pasakė, kad jie ką tik pateko į zoną Eldeno žiedas ir rado a Žiedų valdovas Velykų kiaušinis taip pat.

 

 

Tokios nuorodos yra puikūs radiniai, nes jie gali sujungti du dalykus, kuriuos mėgsta gerbėjai. The Žvaigždžių karai Velykinis kiaušinis buvo protingas ir buvo nepaprastai gerai pastatytas. Panašu, kad kūrėjams patinka į savo pavadinimus įtraukti šias mažas užuominas iš kitų žiniasklaidos priemonių, paliekant jas žaidėjams, turintiems aštrų žvilgsnį. Juos smagu atrasti, ypač kai žaidėjai nesitiki, kad jie pasirodys. Žaidėjams toliau gilinantis į tokius žaidimus kaip Eldeno žiedas, jie tikrai ras daugiau paslėptų velykinių kiaušinių. Tie, kurie turi gerą akį, turės rasti pagarbą ir džiaugtis jais, kai jie bus rasti.

 

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą