„Monster Hunter“ gauna savo „Pokemon GO“ žaidimą

„Niantic“ ir „Capcom“ paskelbė apie naują mobilųjį AR žaidimą Monstrų medžiotojas dabar, kurios tikslas – suteikti „čia ir dabar medžioklės patirtį“, paremtą populiaria franšize. Beta versijos registracija prasideda balandžio 18 d., kai kurie dalyviai galės dalyvauti uždaroje beta versijoje, kuri prasidės balandžio 25 d. Žaidimas bus paleistas 2023 m. rugsėjo mėn. „App Store“ ir „Google Play“, o pavadinimą platins Pokemon GO kūrėjas Niantic ir licencijuotas Japonijos milžino Capcom.

Čia reikia daug ką išpakuoti, tačiau abi bendrovės apibūdino žaidimą kaip „bendravimo ir veiksmo derinį“ ir „veiksmo žaidimą, kuriame gali dalyvauti bet kas“. Abi bendrovės neseniai vykusiame internetiniame seminare (dalyvavo Game Rant) kalbėjo apie sunkumus supaprastinant mylimąjį Monstrų medžiotojas kovoti dėl mobiliojo žaidimo, tačiau teigė, kad toks iššūkis buvo smagus. Reikėjo daryti kompromisus: kai kurios klasikinės funkcijos buvo prarastos, tačiau buvo sukurtos naujos, naujoviškos, kad „išliktų išbandytos ir tikros kovos esmė“ su „paprastu, autentišku žaidimu“.

Kai žaidėjai imasi klasikos Monstrų medžiotojas pabaisos, tokios kaip Rathalos ar Didysis Jagras, jų buveinėse, jų maksimali mūšio trukmė bus 75 sekundės. Be to, jie gali tai padaryti mūšiuose iki keturių žaidėjų. Įtraukta nauja funkcija Monstrų medžiotojas dabar yra galimybė pataikyti į monstrą dažasvydžio kamuoliu, kuris leis gerbėjams parsinešti kai kuriuos monstrus su savimi namo ir ten kovoti vieni arba su draugais. Faktiškai, Monstrų medžiotojas dabar žaidėjus lydi kompanionas Palico, kuris gali mesti Dažasvydį žaidėjams net tada, kai jie nežaidžia aktyviai. Žaidėjai galės mėgautis žaidimu vertikaliu arba kraštovaizdžio režimu, o Niantic paaiškino, kaip skirtingai kas nors žais judėdamas ar būdamas patogiai namuose.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą