„Nintendo Switch“ baterijos problema gali padaryti konsolę neleistiną

Japonijos bendrovė „Nintendo“ neseniai paskelbė viešą patarimą, kaip dalytis savo nešiojamųjų žaidimų konsolių savininkams. Nintendo Switch, konkrečiai apie tam tikrą problemą, susijusią su platformos akumuliatoriais. Kadangi „Nintendo Switch“ turėjo daug problemų dėl aparatinės įrangos, pvz., „Joy-Cons“ ir akumuliatoriaus veikimo laiko, konsolės savininkams tikriausiai būtų gerai vadovautis bendrovės patarimais.

Praėjo šešeri metai nuo tada, kai „Nintendo Switch“ pirmą kartą buvo išleistas rinkoje, ir atrodo, kad konsolė klesti iki šiol. Per pastaruosius šešerius metus „Nintendo“ nešiojamojoje platformoje išleido daug vietinių ir išskirtinių pavadinimų, o ateityje dar turės išleisti daug daugiau. Vienas iš šių labai lauktų „Nintendo Switch“ išskirtinių dalykų yra Zelda legenda: Karalystės ašaros. Tačiau atrodo, kad „Nintendo“ vis dar turi išspręsti kai kurias techninės įrangos problemas, ir yra teisinga, kad bendrovė informuoja visuomenę apie geriausią būdą, kaip išspręsti žinomas problemas, susijusias su „Switch“ įmontuotomis baterijomis.

 

„Twitter“ Japonijos „Nintendo“ klientų aptarnavimo paskyra paskelbė viešųjų paslaugų patarimą dėl „Nintendo Switch“ ličio jonų baterijų. Remiantis įrašu, savininkai, kurie ilgą laiką palieka nenaudojamus „Nintendo Switch“, įrenginio gali „negalėti“ įkrauti. Tai gali reikšti, kad per ilgai palikus konsolę vieną neįkraunant, jos baterija gali visiškai išsikrauti, todėl savininkai negalės vėl įjungti jungiklio, kai pagaliau nori žaisti žaidimus. „Nintendo“ pateikia šios problemos sprendimą, nurodydama, kad vartotojai turėtų įkrauti įrenginį bent kas šešis mėnesius.

Rašymo metu „Twitter“ įraše jau yra daugiau nei 3 700 „retweet“ pranešimų, parodančių bendruomenės norą pasidalyti patarimu su kolegomis savininkais. Ir nors naujesnėse versijose, tokiose kaip V2 ir „Nintendo Switch OLED“, baterija gali veikti keliomis valandomis ilgiau, vis dar yra daugybė žaidėjų, kuriems priklauso pirmasis išleistas konsolės modelis. Žinodami apie šią problemą ir kaip ją išspręsti, žaidėjai greičiausiai prailgins „Nintendo Switch“ tarnavimo laiką.

Deja, „Nintendo“ dar turi išspręsti situaciją, ką turėtų daryti gerbėjai ir savininkai, kai „Nintendo Switch“ baterija jau visiškai išsikrovusi arba negali įsijungti. Ventiliatoriai greičiausiai turės pakeisti ličio jonų baterijas oficialiuose klientų aptarnavimo centruose, kad jų įrenginys veiktų. Tikimės, kad dauguma bendruomenės atsižvelgs į „Nintendo“ patarimus ir imsis mokesčių Nintendo Switch sistemos ne rečiau kaip kas šešis mėnesius.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą