Sutaupykite 67 % įsigydami vieną iš geriausių 2021 m. žaidimų

Vieną iš labiausiai kritikuojamų 2021 m. žaidimų galite įsigyti su beveik 70% nuolaida „Steam“. Šis išpardavimas prasidėjo praėjus kiek daugiau nei mėnesiui po „Steam Spring“ išpardavimo pabaigos, į kurį buvo įtraukta reta nuolaida „Steam Deck“.

Šį naujausią pardavimą pateikė kūrėjas Arkane studijos geriausiai žinomas dėl to, kad sukūrė Negarbingas serija. „Arkane Studios“ taip pat kuria būsimą kooperatyvą Redfall, kuriame žaidėjai susiburs į kovą su vampyrais ir žmonių kultais. 2021 m. „Microsoft“ įsigyjant jos patronuojančią bendrovę ZeniMax Media, „Arkane“ būsimi pavadinimai greičiausiai bus išskirtiniai asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox“ konsolėms, kaip yra Redfall.

Vienas garsiausių Arkane žaidimų, Deathloopšiuo metu yra su nuolaida „Steam“ ir galima nusipirkti už šiek tiek mažiau nei 20 USD. Deathloop yra laikomas vienu geriausių 2021 m. žaidimų ir buvo giriamas už unikalią laiko mechaniką, patrauklų žaidimą ir įspūdingą meninį dizainą. Deathloop Neseniai peržengė daugiau nei penkių milijonų žaidėjų pardavimo etapą – tai reikšmingas pasiekimas, nes iš pradžių šis pavadinimas buvo skirtas tik asmeniniams kompiuteriams ir PS5. Ši nuolaida yra „Arkane Studios“ išpardavimo dalis, kuri tęsis iki gegužės 2 d., tą pačią dieną Redfall paleidžiama asmeniniame kompiuteryje ir Xbox Series X/S.
Kiti Arkane žaidimai taip pat įtraukti į šį išpardavimą. Dishonored: galutinis leidimaskuriame yra originalas Negarbingas ir visą jo DLC, galima įsigyti už 4,00 USD. Negarbingas 2 ir jo išplėtimas, Negarbė: pašalinio mirtisgalima nusipirkti atitinkamai už 4,50 ir 6,00 USD. Grobis 2021 m. gruodžio mėn. buvo nemokamai pasiekiama „Epic Games Store“, bet dabar gerbėjai gali atsiimti Grobis ir jo DLC kaip 8,00 USD paketą. The Negarbingas serija ir Grobis taip pat yra įtraukti į Arkane 20-mečio rinkinys, kuriai taikoma nuolaida iki 20 USD. Ši kolekcija taip pat apima Arksas Fatalis ir Tamsusis galios ir magijos Mesijasdu žaidimai, kuriuos Arkane sukūrė prieš įsigyjant ZeniMax Media.

Daugelis žaidimų, kuriuos gamina „ZeniMax“ priklausančios studijos, paprastai parduodami likus kelioms dienoms iki naujo leidimo arba švenčiant įvykį, pvz., „QuakeCon“. Anksčiau šį mėnesį „Bethesda“ surengė išpardavimą „Switch eShop“, kuriame taip pat buvo keletas žaidimų, parduodamų už neįtikėtinai mažą kainą. Šie išpardavimai suteikia daugeliui žmonių galimybę žaisti tai, ko jie galėjo praleisti prieš išleidžiant naują leidimą. Su artėjančiu paleidimu Redfallyra dar viena galimybė tiems, kurie domisi Arkane praeities darbais, patirti pavadinimus, kurie juos įtraukė į žemėlapį.

Author: ManoZaidimai

Parašykite komentarą